Vitacredit - půjčka ručená nemovitostí

Provident

Společnost Vitacredit nabízí zákazníkům možnost vzít si úvěr, který je ručený nemovitostí. O tuto půjčku lze žádat online, stačí vyplnit jednoduchý formulář. Výše půjčky Vitacredit ručené nemovitostí je stanovena od výše 50.000 Kč výše. Pomocí t=to půjčky je možné nejen vyřešit finanční potíže, ale umožňuje i refinancovat menší půjčky či řešit problémy s exekucí.


Výhody

Půjčka Vitacredit funguje jako Americká hypotéka. Za výhodu lze považovat, že tento úvěr je možné splácet v dlouhodobém horizontu, a to až 10 let. Peníze lze využít pro jakýkoliv účel. Klient může ručit nemovitostí i v případě, že jeho nemovitost je již v zástavě, nemovitost také nemusí být přímo vlastněna žadatelem o půjčku, může mít i jiné vlastníky. Pro získání půjčky Vitacredit není potřeba mít čistý záznam v registru dlužníků, na tuto půjčku tudíž dosáhnou i lidé, kteří z nějakého důvodu v minulosti nebyli schopni splácet svoje jiné závazky. Půjčka od Vitacredit, která je ručena nemovitostí, je vyřizována velmi rychle, ke zpracování žádosti dochází téměř ihned po odeslání žádosti o půjčku. Peníze jsou po schválení odesílány na klientův účet.

Parametry půjčky

  • od 50 000 Kč výše
  • splatnost 12 až 120 měsíců
  • bezhotovostně na účet klienta

Výhody půjčky

  • vyřešíme i vaše exekuce a zástavy
  • nemovitosi může vlastnit jiná osoba
  • individuální přístup ke každé žádosti

Podmínky

Pro úspěšné schválení Vitacredit půjčky je zapotřebí, aby klient byl občanem České republiky starším 18 let. Při sjednávání je nutné mít u sebe občanský průkaz či jiný průkaz totožnosti. Dále si klient připraví vlastnický list k nemovitosti. V okamžiku, kdy je zastavována nemovitost druhé osoby, pak bude tato osoba brána za ručitele. Tento ručitel pak rovněž musí doložit vlastnický list k nemovitosti a mít platný občanský průkaz.

Jak postupovat při sjednání půjčky

Pakliže klient splňuje podmínky, tedy má občanský průkaz, je občanem ČR a má k dispozici list vlastnictví k nemovitosti ( nebo druhá osoba, která bude dělat ručitele), může přistoupit k samotnému sjednání půjčky. Postup při sjednávání je velmi jednoduchý, stačí podat online žádost, kde nesmí chybět osobní a kontaktní údaje a také aktivní telefonní číslo, na které se klientovi po odeslání žádosti ozve pracovník ze společnosti Vitacredit. S ním pak žadatel probere veškeré další náležitosti a přistoupí k uzavření smlouvy o půjčce.

Splátky

Výše splátky půjčky je závislá na výši úvěru, o kterou si klient zažádal. Dále je ovlivněna také délkou splácení. Splátky půjčky Vitacredit mohou být v rozmezí od 12 do 120 měsíců. Jedná se tedy o pravidelné měsíční splátky, které bude klient splácet dle podmínek dohodnutých ve smlouvě o půjčce se společností Vitacredit.

 

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
Vitacredit 50.000 Kč - 2.000.000 Kčdo 48 hodinŽádost o půjčku Vitacredit