verze pro tisk

Chcete ušetřit náklady za rozvod? Pak se dohodněte na nesporném rozvodu

16. květen 2013

Polovina manželství v České republice končí dříve či později rozvodem. Jde o velmi nelichotivé údaje, přičemž číslo se podle mnohých statistik každým rokem zvedá. Ukončení manželství není jen nepříjemným zážitkem, ale také něco stojí.

Chcete ušetřit náklady za rozvod? Pak se dohodněte na nesporném rozvoduChcete ušetřit náklady za rozvod? Pak se dohodněte na nesporném rozvodu


Hladký rozvod manželství je tak v zájmu obou manželů. Stačí si jen spočítat, na kolik by vás mohl vyjít rozvod, během něhož byste se dlouho hádali o majetek, péči o děti a další záležitosti. Takovýto rozvod by mohl každého manžele přijít i na desítky tisíc korun. Proto je v zájmu obou stran, aby se dohodly a uskutečnil se nesporný rozvod, kde jsou náklady jen minimální.

O tom, jak uskutečnit rozvod, se dozvíte například na webovém portále hladkyrozvod.cz. Na něm si najdete potřebné informace, ale také kupříkladu vzor toho, jak má vypadat podaný návrh - viz návrh na rozvod manželství vzor.

Náklady, které vás při rozvodu neminou

Základní zpracování návrhu na rozvod může vyjít na cca dva tisíce korun, záleží přitom na tom, jaká firma, poradce či advokát jej budou vytvářet. Náklady se také zvýší o účast advokáta na rozvodovém řízení, což rovněž vychází minimálně na dva tisíce korun. Platíte také i za další úkony, jako jsou korespondence advokáta se soudem či poradenské služby. Proto dobře zvažte, zda pro vás má cenu se při rozvodu dlouze popotahovat s manželem ( manželkou) o každý kus nábytku.

Vypořádání majetku po rozvodu

Součástí rozvodu, respektive to, co následuje ihned po něm, je také vypořádání majetku po rozvodu. To hraje v mnoha rozvodech důležitou roli. Zejména tehdy, pokud manželé během společného soužití nabyli skutečně velký majetek. Vypořádání majetku po rozvodu by mělo být co nejspravedlivější, ovšem je na místě říci, že v tomto případě se skutečně vyplatí investovat do kvalitního advokáta či poradenské firmy.

Komerční sdělení

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 132

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 140

Čtěte také...

[index]Omega půjčka

Omega půjčka

Jste bez práce a potřebujete půjčit? Využijte půjčky pro nezaměstnané

Každý z nás se na nějaký čas může ocitnou bez práce. Pakliže nemáte zaměstnání, můžete se dostat do finančních potíží, neboť sociální dávky přeci jen nejsou tak vysoké. V určité chvíli je vhodné si půjčit peníze, ovšem musíte mít samozřejmě na paměti, že půjčka vyřeší finanční trable jen na nějakou …


Index

Index

Srovnáním půjček můžete ušetřit vysoké částky

Srovnáním půjček můžete ušetřit vysoké částky

Při výběru půjčky byste vždy měli být maximálně obezřetní. Musíte si uvědomit, že vám peníze nikdo nedá zadarmo a dřív nebo později je budete muset vrátit, a to i s úroky a poplatky. Jedním z kroků, na který je dobré myslet, je provedení srovnání půjček od jednotlivých společností.