verze pro tisk

I bez půjčky lze začít podnikat snadno a rychle

15. únor 2013

Existují různé druhy půjček. Některé z nich jsou určeny výhradně pro fyzické osoby, jiné poskytují finance také pro podnikatele a firmy. Peníze jsou často pro začínající podnikatele velmi těžko dostupné, neboť jejich firma ještě nedisponuje takovým obratem a jměním, na základě něhož by bylo možné získat půjčku. Získání půjčky však zdaleka není jediným a tím hlavním, co musejí podnikatelé řešit. První problém může nastat už při samotném založení společnosti. Tento úkon je často velmi zdlouhavý a finančně náročný. Člověk, který se chce vrhnout do podnikání, se musí obrnit proti úřednické byrokracii. Mnoho lidí kvůli tomu od podnikání upustí již při samotném založení vlastní firmy. Existuje však mnohem snadnější cesta. Tou je takzvaná ready made společnost.

Z mnoha hledisek se podnikatelům vyplatí investovat do ready made společnosti

Ready made společnost je předzaloženou společností, která je vytvořena čistě za účelem následného prodeje zájemci o podnikání. Její získání je samozřejmě zpoplatněno, nicméně částka, za kterou lze ready made společnost pořídit, je v porovnání s ušetřeným časem a také nervy poměrně zanedbatelná. Pakliže je řeč o financích, je dobré si uvědomit, že pořízením ready made společnosti podnikatel zvýší šanci na to, že se rychleji dostane k ziskům z podnikatelské činnosti, neboť ready made společnost umožňuje začít podnikat ihned, bez jakýchkoliv prodlev, zpravidla již během několika hodin od podpisu smlouvy o koupi ready made.

Úspory v podnikání může přinést virtuální kancelář

V momentě, kdy si podnikatel již pořídí vlastní firmu, je dobré co nerychleji se etablovat na trhu tak, aby se zbytečně nedostával do dluhové pasti tím, že bude nucen brát si úvěry a půjčky. Je třeba také hledat možnosti, díky nimž podnikání nebude tak finančně náročné. Jednou z možností je pronajmout si virtuální kancelář. Lze to v případě, že podnikatel nepotřebuje skutečnou kancelář a sídlo k výkonu své činnosti. Ideální je zvolit si virtuální kancelář na atraktivním místě, například virtuální kancelář Praha. Klienti a obchodní partneři, kteří uvidí, že firma má kancelář na solidní adrese v hlavním městě, budou mnohem vstřícnější a podnikatel je bude moci snáze oslovit a zaujmout. Virtuální kancelář navíc stojí jen minimum financí, oproti pronájmu skutečné kanceláře se jedná o zlomek ceny.

Komerční sdělení

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 132

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 140

Čtěte také...

Jak na výhodnou půjčku pro studenty

Jak na výhodnou půjčku pro studenty

Nebankovní půjčky mají svá specifika a jasně dané podmínky. Nebankovních poskytovatelů jsou desítky. Ve snaze získat co největší počet spokojených klientů se předhánějí v nabídce produktů, výši úrokových sazeb i rychlosti vyplácení.

Srovnáním půjček můžete ušetřit vysoké částky

Srovnáním půjček můžete ušetřit vysoké částky

Při výběru půjčky byste vždy měli být maximálně obezřetní. Musíte si uvědomit, že vám peníze nikdo nedá zadarmo a dřív nebo později je budete muset vrátit, a to i s úroky a poplatky. Jedním z kroků, na který je dobré myslet, je provedení srovnání půjček od jednotlivých společností.


Jak poznáte, že jste si vybrali férovou půjčku?

Jak poznáte, že jste si vybrali férovou půjčku?

I když novela zákona rapidně snížila počet poskytovatelů nebankovních půjček a díky tomu dala lidem větší jistotu, že si půjčí od férového poskytovatele, nelze na to stoprocentně spoléhat.