verze pro tisk

Jak na výhodnou půjčku pro studenty

30. červen 2015

Nebankovní půjčky mají svá specifika a jasně dané podmínky. Nebankovních poskytovatelů jsou desítky. Ve snaze získat co největší počet spokojených klientů se předhánějí v nabídce produktů, výši úrokových sazeb i rychlosti vyplácení.

Půjčka onlinePůjčka online

Půjčka online je určena pro osoby s příjmem i bez. Mezi osoby, které nejčastěji potřebují půjčit, jsou studenti. Kupodivu i pro ně je připravena široká nabídka výhodných půjček zdarma. Bez poplatku za půjčení si mohou půjčit nižší částky do 3 000 korun. Chtějí-li částky vyšší, musí počítat s úroky. Výhodná půjčka pro studenty je bez poplatku za půjčení a na občanský průkaz.

Nemusí dokládat, zda skutečně studují a jak dlouho budou a není potřeba mít ani potvrzení o příjmu nebo spolužadatele. Nevýhodou zejména krátkodobých půjček však je potřeba vrátit peníze v jedné splátce a nemožnost odložit splácení až po ukončení studií.

Nebankovní půjčky pro studenty

Studenti si mohou vybírat z celé řady půjček. Nejčastěji však využívají krátkodobé půjčky, které poskytují maximálně 10 000 korun. Z dlouhodobých půjček je možné získat až 180 000 korun bez zajištění. Použít peníze mohou nejen na výdaje spojené se studiem jako je nákup skript, ubytování, školné, jízdné apod., ale také na vybavení bytu, dovolenou či zaplacení pokuty.

Krátkodobé půjčky si studenti mohou půjčit pomocí sms zprávy či online formuláře. Zápujčka je vyřízena téměř okamžitě. Po odeslání žádosti dojde k jejímu schválení a poté k vyplacení. Podmínkou pro získání půjčky je, aby měl student vlastní účet v bance, neměl exekuce či nebyl v insolvenci. Peníze jsou poskytovány bez náhledu do registru a dokládání příjmů.

U půjčky nejsou poplatky za vyřízení půjčky, ani poplatky za vedení úvěrového účtu. Naopak lze půjčku kdykoliv splatit předčasně. Nejlevnější nebankovní půjčka online lze vybrat pomocí online srovnání.

-mat-

Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Index

Index

I bez půjčky lze začít podnikat snadno a rychle

Existují různé druhy půjček. Některé z nich jsou určeny výhradně pro fyzické osoby, jiné poskytují finance také pro podnikatele a firmy. Peníze jsou často pro začínající podnikatele velmi těžko dostupné, neboť jejich firma ještě nedisponuje takovým obratem a jměním, na základě něhož by bylo možné zí…


Jste bez práce a potřebujete půjčit? Využijte půjčky pro nezaměstnané

Každý z nás se na nějaký čas může ocitnou bez práce. Pakliže nemáte zaměstnání, můžete se dostat do finančních potíží, neboť sociální dávky přeci jen nejsou tak vysoké. V určité chvíli je vhodné si půjčit peníze, ovšem musíte mít samozřejmě na paměti, že půjčka vyřeší finanční trable jen na nějakou …

Půjčka Hom Kredit / Homkredit

Hom Credit vám nabízí hotovostní půjčku ve výši 10 000 – 150 000 Kč. Půjčka je určena osobám se stálým zdrojem příjmu - může se jednat o důchod, o příspěvek na mateřské dovolené, invalidní důchod nebo jakýkoli jiný zdroj příjmu.