verze pro tisk

Jste bez práce a potřebujete půjčit? Využijte půjčky pro nezaměstnané

25. březen 2013

Každý z nás se na nějaký čas může ocitnou bez práce. Pakliže nemáte zaměstnání, můžete se dostat do finančních potíží, neboť sociální dávky přeci jen nejsou tak vysoké. V určité chvíli je vhodné si půjčit peníze, ovšem musíte mít samozřejmě na paměti, že půjčka vyřeší finanční trable jen na nějakou dobu.

Volte půjčku u společnosti, které důvěřujete

Půjčky pro nezaměstnané dnes poskytují mnohé nebankovní společnosti. Jde o to, abyste si vybrali takovou společnost, která má dobré zázemí, je spolehlivá a má dostatečně transparentní podmínky pro získání půjčky. Vždy, když si sjednáváte půjčky pro nezaměstnané, informujte se o konkrétních podmínkách, výši poplatků a úrokových sazbách, abyste pak nebyli nepříjemně zaskočeni a nepostihla vás v budoucnu ještě větší finanční tíseň.

Možnosti získání půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro lidi bez zaměstnání se dají získat velmi jednoduše prostřednictvím internetu. Každá online půjčka je nabízena přes online formuláře, které stačí vyplnit, což vám zabere maximálně několik minut. Po odeslání formuláře vyčkejte, až daná společnost vaši žádost posoudí a ozve se vám na telefon či na mail. V momentě, kdy je online rychlá expres půjčka schválena, můžete se těšit na to, že vám peníze přijdou velmi rychle, zpravidla jsou odesílány na váš bankovní účet ještě tentýž den.
U půjčky pro nezaměstnané si vždy řádně ohlídejte dobu splatnosti. Při jejím překročení totiž mohou být poměrně výrazné sankce, které vaši půjčku notně zvýší a čekají vás tak zbytečné náklady navíc. To ostatně platí pro všechny typy půjček, nejen pro online půjčky.

Rychlost a dostupnost online půjčky pro nezaměstnané

Rychlá expres půjčka je výhodná ve chvíli, kdy potřebujete peníze skutečně rychle a bez zbytečného papírování a dalších formalit. Obvykle má vyšší poplatky a úroky nežli standardní půjčka, což je dáno tím, že daná nebankovní společnost jde do většího rizika. Nikdy by ale takováto půjčka neměla mít lichvářské úroky, na to je třeba si dát velký pozor.

Půjčky online lze využít opravdu na cokoliv, třeba i jako půjčku na Vánoce.

Komerční sdělení

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 132

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 140

Čtěte také...

[index]Jak postupovat při žádosti o půjčku?

Jak postupovat při žádosti o půjčku?

[index]Kredia - Malá SMS půjčka

Společnost Kredia přichází na finanční trh s produktem zvaným SMS půjčka. Tento produkt je určen pro lidi, kteří potřebují menší obnos peněz, a to rychle a bez zbytečného papírování. Kredia SMS půjčka se dá zařídit velmi jednoduše, zažádat o ni lze pouhým vyplněním jednoduchého online formuláře. U t…


[index]CitiPůjčka se zvýhodněnou sazbou

Ve spolupráci se Citibank Vám nabízíme výhodnou CitiPůjčku. Tato půjčka umožňuje získat jednorázově peníze ve výši od 30.000 Kč až do 600.000 Kč, přičemž klient posléze půjčku splácí v pravidelných měsíčních splátkách. Jedná se o klasickou bankovní půjčku, která má výhodné úrokové sazby.

[index]Rychlá půjčka ihned: Via SMS

Via SMS patří v současné době mezi půjčky, které se dají zařídit velmi rychle, aniž by klienti museli chodit na pobočku či složitě vyplňovat stohy formulářů a zajišťovat si různé dokumenty. Úcelem Via SMS rychlé půjčky je dopřát zákazníkům možnost vz