verze pro tisk

Nevíte si rady s účetnictvím? Obraťte se na Triarios!

22. duben 2016

Ne každý se vyzná v číslech a ne každý má vystudovanou ekonomickou školu, aby si sám mohl vést účetnictví tak, jak mu to předkládá zákon. Každá firma i živnostník se může snadno dostat do potíží s finančním úřadem, pokud nemá v pořádku účetnictví. Jak na to, pokud si nechcete platit vlastního účetního? Obraťte se na společnost Triarios.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Účetní firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi

Firma Triarios se specializuje hlavně na vedení účetnictví v Praze pro střední a velké firmy, ráda však pomůže třeba i drobným živnostníkům, kteří mají problémy s daňovou evidencí. Má bohaté zkušenosti, vždyť se v oboru pohybuje už více než 20 let. Firmám pomáhá externě sestavovat účetní závěrky, vede jim i kompletní účetnictví. V případě potřeby pak pomáhá s jeho rekonstrukcí, své služby nabízí i v oblasti účetní supervize.

Nabízí komplexní služby

V neposlední řadě vás pak Triarios může zastupovat při jednání s finančním úřadem, případně i u dalších orgánů státní správy. Firmám pak nabízí také možnost zajištění auditu, který bude nezávislý. Samozřejmostí je také nabídka vedení mzdového účetnictví, které se rovněž hodí zejména středně velkým a velkým společnostem.

Spolupráce s externí účetní firmou se vyplatí

Externí účetní firma je ideální volbou v okamžiku, kdy si nemůžete, případně nechcete platit vlastní účetní. Ti přeci jen stojí dost peněz, pokud pracují na plný úvazek. Musíte za ně navíc platit sociální a zdravotní pojištění. To v případě spolupráce s externí účetní firmou Triarios samozřejmě odpadá, platíte jen a pouze za poskytnuté služby.

Externích účetních firem dnes využívá velké procento společností a také drtivá většina živnostníků. Díky spolupráci s Triariosem mají zajištěno, že jejich účetnictví a daně budou vždy v pořádku a nebudou jim hrozit žádné pokuty a další sankce ze strany finančního úřadu. Připojte se i vy a brzy budete mít v oblasti daní po problémech.

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 132

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 140

Čtěte také...

Jak na výhodnou půjčku pro studenty

Jak na výhodnou půjčku pro studenty

Nebankovní půjčky mají svá specifika a jasně dané podmínky. Nebankovních poskytovatelů jsou desítky. Ve snaze získat co největší počet spokojených klientů se předhánějí v nabídce produktů, výši úrokových sazeb i rychlosti vyplácení.

Srovnáním půjček můžete ušetřit vysoké částky

Srovnáním půjček můžete ušetřit vysoké částky

Při výběru půjčky byste vždy měli být maximálně obezřetní. Musíte si uvědomit, že vám peníze nikdo nedá zadarmo a dřív nebo později je budete muset vrátit, a to i s úroky a poplatky. Jedním z kroků, na který je dobré myslet, je provedení srovnání půjček od jednotlivých společností.


Nevíte si rady s účetnictvím? Obraťte se na Triarios!

Nevíte si rady s účetnictvím? Obraťte se na Triarios!

Ne každý se vyzná v číslech a ne každý má vystudovanou ekonomickou školu, aby si sám mohl vést účetnictví tak, jak mu to předkládá zákon. Každá firma i živnostník se může snadno dostat do potíží s finančním úřadem, pokud nemá v pořádku účetnictví. Jak na to, pokud si nechcete platit vlastního účetní…