verze pro tisk

Půjčky na Vánoce: Kde si půjčit na dárky?

7. prosinec 2012

Vánoce jsou takřka za dveřmi a i vy už se jistě intenzivně poohlížíte po dárcích, které byste chtěli letos pod stromeček dát svým nebližším. Pakliže ještě dárky nemáte nakoupeny a zároveň si zoufáte nad tím, že na ně nemáte peníze, můžete si v tomto období sjednat půjčku. Půjčky na Vánoce ročně využívají desetitisíce lidé. Kde si ale půjčit na dárky tak, abyste toho nemuseli po celý příští rok litovat?

Vyhněte se pochybným půjčkám

Pakliže se rozhodnete vzít si půjčku, rozhodně neskočte na lup nějakému lichváři či pochybné společnosti, která například nabízí půjčky na směnku. Když už si budete půjčku sjednávat, využijte nabídek kvalitních a ověřených společností. Na tuzemském trhu jich je poměrně velké množství, z bankovního i nebankovního sektoru.
I v nebankovním sektoru se dají najít společnosti, které vám poskytnou výhodnou půjčku. Mezi oblíbené a renomované krátkodobé nebankovní půjčky patří ta od společnosti Kredia. SMS půjčka Kredia je určena pro lidi, kterým na nákup vánočních dárků postačí jen trocha peněz. Půjčka umožňuje získat peníze maximálně do výše 10 tisíc korun, tedy právě spíše na drobné nákupy. Kromě dárků za peníze z této půjčky můžete nakoupit třeba jídlo k vánočnímu stolu, aby svátky byly plné pohody a dobrého jídla.

Půjčka na Vánoce od Home Credit

Výhodné půjčky na Vánoce nabízí i Home Credit. Tato renomovaná společnost má mezi českými občany velmi dobrou pověst. Nabízí totiž půjčky za výhodných podmínek, především s nízkými úroky a také možností zvolit si výši splátek a dobu splatnosti, která může být od 10 do 84 měsíců. Právě výše splátek je tím, nač byste si měli dát pozor. Příliš vysoké splátky by vám totiž v příštím roce mohly nadělat nemalé starosti. Vždy je potřeba si dobře spočítat, zda vzhledem k vašemu příjmu nebudou splátky příliš zatěžovat měsíční rodinný rozpočet.

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 132

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 140

Čtěte také...

[index]Jak postupovat při žádosti o půjčku?

Jak postupovat při žádosti o půjčku?

Jak poznáte, že jste si vybrali férovou půjčku?

Jak poznáte, že jste si vybrali férovou půjčku?

I když novela zákona rapidně snížila počet poskytovatelů nebankovních půjček a díky tomu dala lidem větší jistotu, že si půjčí od férového poskytovatele, nelze na to stoprocentně spoléhat.


[index]Kredia - Malá SMS půjčka

Společnost Kredia přichází na finanční trh s produktem zvaným SMS půjčka. Tento produkt je určen pro lidi, kteří potřebují menší obnos peněz, a to rychle a bez zbytečného papírování. Kredia SMS půjčka se dá zařídit velmi jednoduše, zažádat o ni lze pouhým vyplněním jednoduchého online formuláře. U t…

[index]CitiPůjčka se zvýhodněnou sazbou

Ve spolupráci se Citibank Vám nabízíme výhodnou CitiPůjčku. Tato půjčka umožňuje získat jednorázově peníze ve výši od 30.000 Kč až do 600.000 Kč, přičemž klient posléze půjčku splácí v pravidelných měsíčních splátkách. Jedná se o klasickou bankovní půjčku, která má výhodné úrokové sazby.