verze pro tisk

Rychlé půjčky, které jsou zároveň i výhodné

3. listopad 2016

Když si lidé žádají o půjčku, mohou mít při jejím výběru různé priority. Pro někoho je nejdůležitější výhodnost úvěru a úrokové sazby, resp. poplatky, jiný požaduje výplatu peněz v hotovosti na ruku, pro některé zájemce je rozhodující výše měsíčních splátek. Spousta lidí má ale jako nejdůležitější parametr rychlost a cíleně si hledají úvěr, který dostanou vyplacený pokud možno okamžitě nebo nejpozději do 24 hodin. Do kategorie rychlých úvěrů patří zejména malé SMS půjčky, ale velmi rychle se dají získat i vyšší částky a stejně tak se dá rychlý úvěr získat i u některých bank.

Rychlé půjčky, které jsou zároveň i výhodnéRychlé půjčky, které jsou zároveň i výhodné

Jak rychle mohu mít peníze na účtě?

Rychlost vyřízení závisí na více okolnostech. V prvé řadě je třeba rozlišit dvě věci – rychlost posouzení žádosti a pak samotnou výplatu peněz. Posouzení jako takové bývá mnohdy přímo bleskové, často se jej dozvíte už během několika minut od podání žádosti. S výplatou peněz už je to ale komplikovanější a záleží na více faktorech – jednak na době, ve které jste si žádost podali a také na bance, u níž máte vedený účet. Rychleji vyplacené jsou tak půjčky, o než si lidé žádají v běžné pracovní době, naopak během víkendů a svátků je třeba počítat, že si na peníze budete muset počkat.

Dají se rychlé půjčky získat i v hotovosti na ruku?

V některých případech může být rychlejší cestou hotovostní půjčka. Ta je tak zajímavá nejen pro ty, kteří nemají vlastní bankovní účet, ale v určitých momentech se může vyplatit i lidem, kteří účet mají, ale peníze potřebují hned, třeba v sobotu, neděli nebo státní svátek. Některé společnosti tak umožňují hotovostní půjčku vyplacenou z rukou obchodního zástupce, jiné zase nabízejí výplatu půjčky v novinových stáncích.

Nejvýhodnější rychlé půjčky na českém trhu

Stačí-li vám pouze malá částka (pár tisíc) na krátkou dobu (do měsíce), odpověď je jednoznačná – nejvíce se vyplatí rychlé půjčky, jež jsou napoprvé poskytovány zdarma. O které konkrétní úvěrové produkty se v současné době jedná?

-        Zaplo půjčka – známá rychlá půjčka, kterou lze získat při první žádosti zdarma – vrátíte tak pouze to, co jste si půjčili. Maximum je u první půjčky zdarma 8 000 Kč na 30 dní, u stálých klientů je půjčka s poplatkem až do 20 000 Kč. Peníze si lze nechat poslat na účet nebo vybrat v některé z trafik společnosti Geco.

-        CreditAir – rychlá nebankovní půjčka s prodlouženou splatností, úvěr se splácí na dvě části a celková doba splatnosti je 75 dní. Bez poplatků a úroků si můžete napoprvé půjčit až 6 000 Kč.

-        Via SMS – napoprvé až 6 000 Kč bez poplatků a úroků, doba splatnosti 30 dní. Opakované žádosti lze podat i prostřednictvím textové zprávy z mobilu.

-        Ferratum Micro – při první žádosti až 9 000 Kč bez úroků, musíte je ale splatit do 30 dní – jinak je účtován vysoký poplatek.

Tesco půjčka – výhodný úvěr nejen pro ty, co nakupují v Tesku

Jestliže potřebujete půjčit vyšší částku, malé SMS půjčky vám příliš nepomohou. Je tak třeba podívat se po alternativních možnostech a jednou z těch nejvýhodnějších je půjčka Tesco, která je poskytována ve spolupráci se známou úvěrovou společností Home Credit. Tesco půjčka je od 20 000 až do 500 000 Kč, s dobou splatnosti od tří do sedmi let. Jedná se tak o dlouhodobý úvěr, nicméně i přesto, že je nebankovní, má velmi nízké úrokové sazby a navíc nemusíte hradit poplatky žádné poplatky za vyřízení půjčky nebo vedení úvěrového účtu. Sankce vám nehrozí ani za předčasné splacení a nejsou účtovány ani žádné skryté poplatky. 

S výběrem rychlé půjčky vám poradí webové srovnávače

Stále se nedokážete rozhodnout, u které úvěrové společnosti si podat žádost? Použijte některý z portálů, zaměřených na srovnání půjček a nejvýhodnější úvěr si najdete za pár minut. K nejlepším webům z této kategorie patří zejména CoolPůjčky.cz, PůjčkyHned.cz nebo Půjčko.cz. S jejich pomocí vám navíc nehrozí, že byste naletěli na podvodné půjčky.

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 132

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 140

Čtěte také...

Chcete ušetřit náklady za rozvod? Pak se dohodněte na nesporném rozvodu

Chcete ušetřit náklady za rozvod? Pak se dohodněte na nesporném rozvodu

Polovina manželství v České republice končí dříve či později rozvodem. Jde o velmi nelichotivé údaje, přičemž číslo se podle mnohých statistik každým rokem zvedá. Ukončení manželství není jen nepříjemným zážitkem, ale také něco stojí.

Srovnáním půjček můžete ušetřit vysoké částky

Srovnáním půjček můžete ušetřit vysoké částky

Při výběru půjčky byste vždy měli být maximálně obezřetní. Musíte si uvědomit, že vám peníze nikdo nedá zadarmo a dřív nebo později je budete muset vrátit, a to i s úroky a poplatky. Jedním z kroků, na který je dobré myslet, je provedení srovnání půjček od jednotlivých společností.


Nevíte si rady s účetnictvím? Obraťte se na Triarios!

Nevíte si rady s účetnictvím? Obraťte se na Triarios!

Ne každý se vyzná v číslech a ne každý má vystudovanou ekonomickou školu, aby si sám mohl vést účetnictví tak, jak mu to předkládá zákon. Každá firma i živnostník se může snadno dostat do potíží s finančním úřadem, pokud nemá v pořádku účetnictví. Jak na to, pokud si nechcete platit vlastního účetní…

Jak poznáte, že jste si vybrali férovou půjčku?

Jak poznáte, že jste si vybrali férovou půjčku?

I když novela zákona rapidně snížila počet poskytovatelů nebankovních půjček a díky tomu dala lidem větší jistotu, že si půjčí od férového poskytovatele, nelze na to stoprocentně spoléhat.