verze pro tisk

Srovnáním půjček můžete ušetřit vysoké částky

20. duben 2016

Při výběru půjčky byste vždy měli být maximálně obezřetní. Musíte si uvědomit, že vám peníze nikdo nedá zadarmo a dřív nebo později je budete muset vrátit, a to i s úroky a poplatky. Jedním z kroků, na který je dobré myslet, je provedení srovnání půjček od jednotlivých společností.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Proč srovnávat půjčky?

Při srovnání půjček se především dozvíte, kolik u každého konkrétního úvěru zaplatíte navíc. Úroky a poplatky se u jednotlivých produktů liší klidně i o desítky procent.

Platí pravidlo, že nižší úroky na vás čekají v případě klasických bankovních úvěrů. Potíž zde ale nastává v okamžiku, kdy jste v minulosti měli problém se splácením. Banky vám totiž kvůli nižší bonitě a věrohodnosti nemusejí půjčit. Pak nezbývá nic jiného, než se obrátit na nebankovní společnosti.

Právě u nebankovních společností jsou úroky a poplatky mnohdy výrazně vyšší, tudíž je zde srovnání o to důležitější. Vždy zvolte takový úvěr, u něhož dopředu víte, kolik peněz za něj zaplatíte. Méně solidní společnosti si totiž rády účtují různé skryté poplatky, případně vyžadují třeba poplatek za samotné sjednání.

Srovnáním ušetříte stovky korun

I pokud jde o moderní a v poslední době velmi oblíbené půjčky před výplatou, dá se díky srovnání jednotlivých produktů a volbě toho nejvýhodnějšího ušetřit spousta peněz, řádově od stovek korun. Vybrané půjčky online jsou dokonce napoprvé zcela zdarma. Stačí je splatit v řádném termínu a nemusíte zaplatit ani o korunu navíc.

Jak provést srovnání?

Srovnání půjček dnes není žádným složitým problémem. Stačí využít specializované portály, na nichž se soustřeďují nabídky více společností. Většinou je možné si na těchto webech rovnou o půjčku zažádat, takže ušetříte nejen peníze, ale i drahocenný čas.

-zah-

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 132

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/vyhodnepujcky.info/conf/functions_general.php on line 140

Čtěte také...

[index]Jak postupovat při žádosti o půjčku?

Jak postupovat při žádosti o půjčku?

[index]Půjčka Provident - rychlá bezhotovostní půjčka

Půjčka Provident - rychlá bezhotovostní půjčka


[index]Snadná půjčka TOMMY STACHI

TOMMY STACHI půjčka je nebankovní půjčkou, která je poskytována českým klientům již od roku 2004. Je určena pro zaměstnance, kteří mají pravidelný příjem, dále také pro živnostníky a lidi v důchodovém věku. Výše půjčky může činit až 100.000 Kč, přičem

[index]NetCredit půjčka

NetCredit půjčka