Creditsor

Krátkodobý nebankovní úvěr poskytuje služba jménem Creditsor. Jedná se o systém, který vám pomůže najít nejvhodnějšího kreditora, jenž vám poskytne výhodnou půjčku dle vašich možností. Výše každé půjčky je limitována částkou 4.500 Kč, a to s dobou splatnosti až 30 dnů. O půjčku lze zažádat online, stačí přitom vyplnit jednoduchý formulář. Po jeho odeslání dochází k vyhodnocení žádosti a nalezení nejvhodnější společnosti, která vám potřebné finanční prostředky zapůjčí za mírný poplatek.

Pro koho je určena

O krátkodobou půjčku přes Creditsor můžete požádat ve chvíli, kdy jste ve věku od 18 do 65 let. Zároveň platí, že veškeré půjčky přes tento systém jsou poskytována jen a pouze občanům České republiky, kteří zde zároveň mají trvalý pobyt.

Pro úspěšné vyřízení žádosti o půjčky je nutné disponovat bankovním účtem a mobilním telefonem. Jako žadatelé musíte mít stálý příjem a dostatečnou bonitu, na základě níž bude zřejmé, že splníte svůj závazek a půjčku budete schopni řádně splatit.

Parametry

  • Výše půjčky 500 – 4.500 Kč
  • Doba splatnosti 1 – 30 dnů
  • Online žádost

Výhody

  • Rychlé sjednání
  • Bez ručitele
  • Bez skrytých poplatků

Postup při žádosti

Při žádosti o půjčku vyplníte online formulář. v něm uvedete výši požadované částky, která musí být v rozpětí od 500 Kč do 4.500 Kč. Zároveň si také navolíte dobu splatnosti, ta může činit až 30 dní.

Následně pak uvedete své jméno, rodné číslo, číslo občanského průkazu, emailovou adresu a telefonní číslo. Vzhledem k tomu, že je půjčka poskytována pouze osobám s dostatečnou bonitou a stálými příjmy, uvedete také výši svého měsíčního výdělku a údaj o zdroji příjmů (zaměstnanecký poměr, OSVČ).

Vyplněnou žádost odešlete a vyčkáte na to, až vám bude vybrán vhodný kreditor. Ten se vám následně ozve a projde s vámi další nezbytné kroky. Zhodnocení žádosti a výběr vhodného kreditora trvá pouze několik minut.

Pokud vás kreditor osloví a půjčku následně schválí, dochází k vyplacení peněz, a to formou bezhotovostního převodu, případně zasláním peněz poštovní poukázkou. Někteří kreditoři při první půjčce upřednostňují poštovní poukázku. Peníze si tak dojdete vybrat na poštu.

Splátky

Krátkodobé půjčky online, které jsou schváleny přes Creditsor, se splácejí jednorázově, a to vždy k datu splatnosti, které jste si při žádosti zvolili. V případě potřeby je možné základní dobu splatnosti prodloužit, v některých případech i opakovaně.

Samozřejmostí je možnost předčasného splacení, které není nijak sankcionováno.

Splátka půjčka probíhá bezhotovostní formou na účet daného kreditora. Veškeré údaje, které potřebujete znát pro převod peněz, vám budou zaslány emailem či na mobilní telefon ve formě SMS zprávy.

O společnosti

Službu Creditsor půjčky provozuje společnost Leadsor Limitied, která má sídlo v Praze, ulici Mliady Horákové 109.