Home Credit půjčka: recenze

Home Credit

Výhodné půjčky dnes v České republice poskytují nejen bankovní ústavy, ale také několik významných nebankovních společností. Jednou z největších je společnost Home Credit. Jedná se o mezinárodně uznávanou společnost, která nabízí několik produktů. Mezi nejzajímavější v poslední době patří Home Credit půjčky online, což jsou tedy půjčky, které je možné sjednat prostřednictvím internetu.

Pro koho je půjčka určena

Hotovostní půjčka od Home Creditu je určena každému, kdo je schopen doložit příjem. Nemusí to být pouze zaměstnání, půjčíme i seniorům, ženám na rodičovské dovolené nebo podnikatelům. Nepotřebujete ručitele. Musíte být jen občanem České republiky, starší 18 let a svéprávný. Potřebovat budete dva doklady totožnosti, telefonní číslo, číslo bankovního účtu.

Kolik si můžu půjčit

Home Credit vám půjčí hotovostní půjčku ve výši 10 000 – 150 000 Kč. Je tedy ideální pro koupi nového vozu, porouchaného spotřebiče nebo k zaplacení školného na soukromých školách.

Účel nicméně prokazovat nebudete. Co se týče úrokové sazby, začíná na 8,43 %, RPSN pak na 13,49 %. S těmito sazbami se pohybuje Home Credit mezi těmi levnějšími společnostmi. Splácet úvěr můžete od 12 – 84 měsíců.

Parametry půjčky

 • 10 000 Kč - 150 000 Kč
 • Splatnost 10 až 84 měsíců
 • Úroková sazba od 8,43 %
 • RPSN od 13,49 %
 • K vyřízení: dva doklady+č.konta
 • je nutné doložit potvrzení o příjmu

Výhody půjčky

 • Nepotřebujete ručitele
 • Možnost pojištění výdajů
 • Vrácení poloviny úroků při řádném placení
 • Vyřízení úvěru bez poplatku
 • Předčasné splacení bez poplatku
 • Bez dokládání účelu

Postup při žádosti

Při sjednávání půjčky Home Credit je postup velmi jednoduchý. Stačí vyplnit příslušný online formulář, v němž na počátku klient zadá požadavek, kolik peněz chce půjčit. Zároveň si také zvolí délku splatnosti, což je jedna z dalších výhod Home Credit půjčky.

Následně pak vyplní osobní a kontaktní údaje, dále pak údaje o zaměstnání a příjmech a žádost odešle. Tato žádost bude následně posouzena, v případě kladného vyřízení pak klienta kontaktuje obchodní zástupce společnosti, s nímž vyřídí všechny další nezbytné náležitosti. Peníze jsou vypláceny ihned po uzavření smlouvy o půjčce, a to na bankovní účet klienta.

Splátky půjčky Home Credit

Výši splátek si klient u Home Credit půjčky online stanovuje sám. Záleží tak jen na něm, jak dlouho bude peníze splácet. Splátky je přitom možné rozložit na dobu od 12 do 84 měsíců. Půjčku lze splácet poštovní poukázkou nebo bankovním převodem. Na základě žádosti lze změnit termín  i výši pravidelných splátek. Půjčku Home Credit je možné také předčasně splatit, a to bez poplatků či penále.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky:              50 000 Kč

Doba splatnosti:         24 měsíců

Úrok:                         10,7 % (při vrácení poloviny úroků)

RPSN:                       10,6 %

Měsíční splátka:        2 508 Kč

O společnosti

Home Credit patří mezi přední poskytovatele hotovostních půjček a splátkového prodeje již od roku 1997. Jako člen PPF má za sebou stabilní základnu. Společnost působí mimo Českou republiku také na Slovensku, v Bělorusku, Vietnamu, Indii, Kazachstránu, Ruské federaci, Číně a Indonésii.

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
Home Credit 20.000 Kč - 150.000 Kčdo 48 hodinŽádost o půjčku Home Credit