Klikpujcka.cz

Klikpůjčka.cz je typem půjčky, který lze snadno a rychle vyřídit na internetu. Díky minimu požadavků je ideální variantou půjčky ve chvíli, kdy potřebujete zapůjčit na pár dní menší obnos peněz. Konkrétně v případě této půjčky se jedná o peníze do výše 5.000 Kč, a to s dobou splatnosti až na 4 týdny.

Půjčku je možné získat ve formě poštovní poukázky. Stálí klienti ale rádi využívají také druhou možnost, kterou je zaslání peněžních prostředků na jejich bankovní účet. Kromě toho mají stálí klienti i několika dalších výhod.

Pro koho je určena

Klikpujcka.cz je vhodná pro ty z vás, kteří jsou plnoletí, dosáhli tedy věku 18 let. Podmínkou je také občanství ČR s trvalým pobytem na území České republiky. Svoji šanci na půjčku máte tím větší, čím je vyšší váš pravidelný příjem. Jeho výše se uvádí v registraci, potvrzení o příjmu ale není vyžadováno. Poslední nezbytnou podmínkou je úspěšná registrace, jedině tak pro vás může být Klikpujcka.cz dostupná. Registraci je ale potřeba provádět pouze při první žádosti.

Parametry

  • Výše půjčky 1.000 – 5.000 Kč
  • Doba splatnosti 1 – 4 týdny
  • Posouzení půjčky do 10 minut po registraci

Výhody

  • Bez ručitele
  • Bez potvrzení o příjmu
  • Při druhé a další půjčce možnost převodu peněz na bankovní účet

Postup při žádosti

První žádost

Klikpujcka.cz vyžaduje u každého nového klienta nejprve registraci, na základě níž je mu vytvořen osobní účet.

Registrace se provádí online. Formulář obsahuje pouze nezbytné položky, jako jsou vaše jméno a příjmení, adresa, výše příjmu, dále pak také číslo mobilního telefonu atd. Veškeré informace je nezbytně nutné vyplnit pravdivě, jinak vám Klikpujcka.cz vaši žádost o půjčku neschválí.

Již během registrace potvrdíte také to, že souhlasíte se smluvními podmínkami. Poté formulář odešlete kliknutím na příslušnou ikonu.

Na základě registrace vám bude vytvořen uživatelský účet, k němuž vám na mobilní telefon a email přijdou přihlašovací údaje.

Ve chvíli, kdy se přihlásíte do svého uživatelského účtu, můžete si podat samotnou žádost o půjčku. Zvolíte její výši a dobu splatnosti.

Při první půjčce je její výše limitována sumou 2.000 Kč.

Po schválení půjčky, o kterém budete informováni prostřednictvím SMS zprávy, vám budou peníze odeslány ve formě poštovní poukázky. Tu můžete očekávat během jednoho až dvou pracovních dní. Peníze si pak stačí vyzvednout na poště.

Opakovaná žádost

Klikpujcka.cz poskytuje další půjčku poté, co splatíte předchozí závazek. Stálí klienti, kteří o půjčku žádají opakovaně, mají tu výhodu, že nemusejí znovu vyplňovat registraci. Stačí se přihlásit do uživatelského účtu a podat si novou žádost o půjčku.

Limit půjčky je postupně navyšován, věrní klienti tak mohou čerpat až 5.000 Kč. Platí také, že pokud jste stálým klientem u Klikpujcka.cz, lze si nechat peníze zaslat na bankovní účet. Potřebné finanční prostředky vám tak přijdou rychleji, aniž byste museli na poštu s poukázkou.

Splátky

Při žádosti o půjčku si zvolíte nejen její výši, ale také dobu splatnosti. Na výběr máte čtyři možnosti – 1, 2, 3 nebo 4 týdny. Do této doby je potřeba půjčku splatit, a to převodem z účtu nebo přímým vkladem na účet společnosti, která je provozovatelem Klikpůjčky.cz.

Při splátce je nutné správně uvést číslo bankovního účtu a další platební údaje. Ty vám přijdou ve formě SMS zprávy nebo emailu, a to během 6 dnů. Najdete je pro jistotu také ve svém uživatelském účtu, který vám Klikpujcka.cz po úvodní registraci zřídí.

Je potřeba si hlídat, aby došlo k přirazení platby nejdéle v den splatnosti. Pokud se dostanete do problémů, můžete si dobu splatnosti půjčky prodloužit, a to opět nejpozději v den původní splatnosti.

O společnosti

Klikpujcka.cz je poskytována společností V6profit s.r.o. Tato firma působí na tuzemském finančním trhu již od roku 2006 a řadí se tak k nejstarším firmám, které krátkodobé půjčky online nabízejí. Veškeré půjčky jsou poskytovány z čistě soukromých zdrojů.