Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka patří k oblíbeným nebankovním krátkodobým půjčkám, jež jsou v tuzemsku čím dál víc populární. Je to dáno zejména tím, že k jejímu získání je zapotřebí provést pouze několik rychlých kroků, vyžaduje se také minimum potřebných dokumentů a informací. Kouzelná půjčka má vysoké procento schválených žádostí, je tak dostupná široké veřejnosti.

Pro koho je určena

Abyste na Kouzelnou půjčku dosáhli, musíte být především občany České republiky a mít platný občanský průkaz, kde je uvedeno, že máte v ČR trvalý pobyt.

Kouzelná půjčka je sice poskytována do výše několika tisíc korun, konkrétně při první půjčce maximálně do 10.000 Kč, nicméně přesto společnost pro jistotu vyžaduje, abyste jako žadatelé měli pravidelný měsíční příjem. Ten může pocházet ze zaměstnání, o Kouzelnou půjčku však můžete žádat i tehdy, jste-li OSVČ.

K úspěšnému vyřízení půjčky a kompletnímu vyplnění online formuláře je dále nutné uvést číslo bankovního účtu, který je veden přímo na vaše jméno, dále pak musíte mít mobilní telefon s fungujícím číslem.

Důležité je sdělit, že Kouzelná půjčka je poskytována jedině osobám, proti nimž není vedeno exekuční řízení.

Parametry

  • Výše půjčky 1.000 Kč – 50.000 Kč (pro nové klienti max. 10.000 Kč)
  • Doba splatnosti 2 – 30 dnů
  • Bez nutnosti dokládání jakýchkoliv dokumentů

Výhody

  • Schvalovací proces trvá maximálně 60 minut
  • Bez dokládání potvrzení o příjmu
  • Bez ověřovacího poplatku

Postup při žádosti

Jestliže jste občanem ČR s trvalým pobytem, je vám více než 18 let a máte trvalý příjem, vlastníte mobilní telefon a bankovní účet, nic už vám nebrání v tom, abyste mohli požádat o Kouzelnou půjčku. Žádost se provádí online.

První žádost

Jako noví klienti musíte nejprve vyplnit online registrační formulář. Poté, co jej kompletně a také pravdivě vyplníte a odešlete, dochází k ověření vašeho mobilního telefonu. Zároveň vám na email přijdou obchodní podmínky.

Ve chvíli, kdy je registrace dokončena a informace ověřeny, můžete si již vybrat samotnou výši půjčky a také dobu její splatnosti. Po volbě dojde během zhruba jedné hodiny k posouzení žádosti o půjčku. V případě schválení společnost odešle smluvené finanční prostředky na váš bankovní účet.

Opakovaná žádost

Stálí klienti mají výhodu v tom, že už nemusejí znovu procházet celým registračním procesem, není již opětovně ověřováno jejich telefonní číslo a další údaje. Stačí se přihlásit na váš účet, který vám byl vytvořen při první půjčce, navolit si výši půjčky a dobu splatnosti a žádost odeslat. Následně už jen vyčkáte na posouzení půjčky a případné přijetí peněz na váš účet.

Stálí klienti mají výhodu v tom, že si mohou vypůjčit až 50.000 Kč, zatímco noví žadatelé jsou limitováni výší 10.000 Kč. Kouzelná půjčka jim nabízí i další akční výhody a věrnostní programy.

Splátky

Splácení Kouzelné půjčky probíhá jednorázově, a to převodem na bankovní účet společnosti. To lze provést prostřednictvím internetbankingu, případně vkladem na pobočce banky. Kouzelná půjčka má bankovní účty vedené u nejvýznamnějších tuzemských bankovních ústavů. Díky tomu probíhají veškeré převody (výplata půjčky i její splácení) rychle, neboť většina klientů má účet vedený právě u některé z těchto bank. Převody jsou pak obvykle otázkou několika minut.

Při splátce Kouzelné půjčky je vždy potřeba uvést variabilní symbol, kterým je rodné číslo klienta. Pokud na toto zapomenete, nemusí dojít ke správnému přirazení peněz k vaší půjčce.

O společnosti

Kouzelná půjčka je poskytována společností Kouzelná půjčka s.r.o. Ta v tuzemsku funguje již několik let. Zakládá si hlavně na rovném přístupu ke všem žadatelům a také na maximální vstřícnost.