MoneyNow

Půjčka od MoneyNow.cz je výhodnou mikropůjčkou, která vám přináší několik výhod. Především jde o zápůjčku, kterou získáte velmi snadno. Stačí k tomu pouze vyplnit jednoduchý a přehledný online registrační formulář, zvolit si výši půjčky a dobu splatnosti a následně pak vyčkat na posouzení žádosti. MoneyNow je velmi vstřícnou půjčkou, na kterou máte šanci dosáhnout i v případě, kdy vás třeba odmítla vaše banka s tím, že jste rizikovým klientem. Vzhledem k tomu, že jde o mikropůjčku, jsou poskytované půjčky limitovány výší 10.000 Kč.

Pro koho je určena

MoneyNow půjčka se hodí ve chvíli, kdy potřebujete půjčit peníze na pár dní či týdnů. Musíte přitom splnit pouze několik základních kritérií. Především půjčku dostanou jen ti z vás, kteří disponují platným občanským průkazem totožnosti a jsou ve věku od 18 do 75 let.

Půjčka je určena pro lidi, kteří mají trvalý a zároveň i prokazatelný příjem. Výše příjmu je udávána během registrace. Dále k úspěšnému vyřízení půjčky od MoneyNow potřebujete ještě mobilní telefon a bankovní účet, který je veden na vaše jméno.

Poslední podmínkou pro to, aby vám půjčka MoneyNow mohla být poskytnuta, je splacení předchozího závazku u společnosti, která ji poskytuje. U MoneyNow.cz můžete mít aktuálně vždy jen jednu půjčku.

Parametry

  • Výše půjčky 1.500 – 10.000 Kč
  • Doba splatnosti 15 nebo 30 dnů
  • Ověřovací poplatek ve výši 1 Kč

Výhody

  • Peníze na účtu do 60 minut po schválení
  • Bez potvrzení příjmu
  • Bez ručitele
  • Registrace a žádost online

Postup při žádosti

První žádost

Při první žádosti o půjčku MoneyNow si nejprve zvolíte její výši. První půjčka je limitována výší 4.500 Kč. Poté si vyberete, zda půjčku splatíte za 15 nebo 30 dní. Následně budete přesměrováni na registrační formulář, kde vyplníte základní údaje o své osobě a další potřebné informace, které jsou k úspěšnému vyřízení půjčky zapotřebí.

Online registrační formulář odešlete a vyčkáte na ověření uvedených informací. Pro tyto účely můžete být kontaktováni zástupcem společnosti MoneyNow.cz.

V další fázi pak zašlete ověřovací poplatek. Jeho výše činí 1 Kč a slouží k ověření aktivnosti vašeho bankovního účtu.

V okamžiku, kdy je ověřovací platba připsána na účet MoneyNow.cz, dochází k posouzení žádosti. Při schválení pak obdržíte peníze na bankovní účet. Pokud jej máte veden u stejné banky jako MoneyNow.cz, budete mít peníze k dispozici ještě tentýž den.

Při první půjčce také dochází k zaslání Smlouvy o půjčce na vaši adresu. Tato smlouva je zapotřebí ve chvíli, kdy se výše půjček během kalendářního roku u jedné společnosti vyšplhá nad 4.999 Kč. Smlouvu si přečtete, podepíšete a odešlete zpět.

Opakovaná žádost

Při každé další půjčce už není zapotřebí znovu vyplňovat registrační online formulář. Rovnou se přihlásíte na svůj uživatelský účet u MoneyNow a podáte novou žádost o půjčku.

Splátky

V případě MoneyNow.cz půjčky máte dvě možnosti volby doby splatnosti  - 15 nebo 30 dní. Od doby splatnosti a výše půjčky je odvozen poplatek, který za půjčku zaplatíte.

Splátka MoneyNow půjčky musí proběhnout nejpozději v den její splatnosti. Pokud ji zaplatíte pozdě, budou vám naúčtovány sankční poplatky. Půjčku je však možné za poplatek prodloužit, a to nejpozději v den splatnosti. K tomuto datu musí proběhnout také zaplacení poplatku za prodloužení.

O společnosti

MoneyNow.cz půjčka je poskytována společností Dollar Financial Czech Republic s.r.o. Tato firma se přímo specializuje na krátkodobé půjčky. Sídlo firmy je v hlavním městě Praha.