Mutuo.cz

SMS půjčka od Mutuo.cz nabízí možnost rychlého získání peněz. Jde o klasickou krátkodobou půjčku, která je poskytována na dobu maximálně několika týdnů. U každé půjčky zaplatíte poplatek, který vždy činí 250 Kč z každé vypůjčené tisícikoruny.

Pro koho je určena

Žádost o půjčku je vhodná pro ty z vás, kteří se dostali do akutní finanční tísně a potřebují ji rychle řešit. Vzhledem k nízkým částkám se hodí zejména před výplatou, kdy potřebujete překonat pár dnů do doby, než vám dorazí mzda od vašeho zaměstnavatele. U Mutuo.cz půjčky nemusíte dokládat, nač peníze využijete. Půjčka je nastavena tak, aby na ni dosáhl co největší počet žadatelů.

Pro úspěšné vyřízení Mutuo.cz půjčky potřebujete mít platný občanský průkaz, jehož kopii budete při žádosti odesílat. Dále musíte vlastnit bankovní účet na vaše jméno, nezbytné je také vlastnictví mobilního telefonu.

Půjčka je určena pro všechny osoby, které mají trvalý zdroj příjmů. Ten je zapotřebí pravdivě uvést v žádosti o půjčku.

Parametry

  • Výše půjčky 1.000 Kč – 5.000 Kč
  • Doba splatnosti 15 a 22 dní.
  • Poplatek 250 Kč za každou poskytnutou tisícikorunu

Výhody

  • Možnost prodloužení doby splatnosti až o 14 dní
  • Od druhé půjčky automaticky prodlužována doba splatnosti o 7 dní zdarma
  • Půjčka bez ručitele

Postup při žádosti

Mutuo.cz je poskytována online. To znamená, že veškeré kroky, které potřebujete k jejímu získání provést, učiníte před internet.

První žádost

Pokud jste novým klientem, pak pro vás platí následující postup a pravidla. Především při první půjčce můžete získat peníze v hodnotě 1.000 Kč. S každou další půjčkou se pak limit navyšuje o 1.000 Kč, a to až na maximální částku ve výši 5.000 Kč.

V počáteční fázi přistoupíte k vyplnění online formuláře. V něm se uvádí kromě jména a příjmení také rodné číslo, číslo OP, dále pak číslo mobilního telefonu a bankovního účtu. Zároveň prostřednictvím tohoto formuláře také sdělíte výši vašeho pravidelného měsíčního příjmu a údaje, z jakých zdrojů (od jakého zaměstnavatele) vám peníze přicházejí.

V závěrečné fázi musíte odsouhlasit Všeobecné obchodní podmínky. S nimi se ještě před potvrzením důkladně seznamte, abyste měli přehled o tom, jaké podmínky jsou u Mutuo.cz půjčky online vyžadovány.

Po odeslání formuláře vyčkáte na schválení půjčky. To probíhá zasláním SMS zprávy a emailu.

Při první půjčce máte na výběr ze dvou možností. Buď si necháte peníze zaslat na účet, nebo je obdržíte ve formě poštovní poukázky. V prvním případě je nutné doložit kopii občanského průkazu. Ta musí být jasně čitelná, aby nemohlo dojít k záměně údajů.

Opakovaná žádost

Při opakované žádosti už nemusíte vyplňovat registrační formulář. Jinak je průběh totožný s tím rozdílem, že si můžete zvolit z více variant výše půjčky.

Splátky

Splácení Mutuo.cz půjčky je prováděno převodem na bankovní účet společnosti, tedy příkazem z vašeho účtu, případně také přímým vkladem v bance.

V případě první půjčky, která je zasílána poštovní poukázkou, je splatnost 15 dní. Pokud je půjčka poskytnuta převodem na účet, je doba splatnosti 22 dní.

Při provádění splátky Mutuo.cz uveďte v příkazu variabilní symbol. Ten i další údaje obdržíte emailem poté, co dojde ke schválení půjčky. Informace o způsobu splacení půjčky dostanete také na váš mobilní telefon ve formě SMS zprávy.

Mutuo.cz nabízí možnost prodloužení půjčky, a to o 7 nebo 14 dní. Žádost se provádí vyplněním online formuláře. Za prodloužení je účtován poplatek, který musíte zaplatit do 2 od odeslání žádosti. V opačném případě se vystavujete riziku sankcí z prodlení.

Při splátce půjčky zaplatíte vždy 250 Kč za každou vypůjčenou tisícikorunu. Díky tomu, že je poplatek takto transparentní, máte už při sjednávání půjčky jasný přehled o tom, kolik za půjčku zaplatíte.

O společnosti

Půjčka je poskytována společností Mutuo s.r.o. Ta má sídlo v Podnikatelské ulici 565 na Praze 9. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku a splňuje veškeré podmínky, které jí právní předpisy nařizují, aby mohla vykonávat svoji činnost v oblasti financí a poskytování půjček.