NetCredit půjčka

NetCredit je krátkodobou půjčkou, která je poskytována do výše maximálně 12.000 Kč. Doba splatnosti u této půjčky činí nejdéle 30 dní, lze ji však při splnění určitých podmínek prodloužit. Jde o typ půjčky, který je vhodný pro řešení akutního nedostatku finančních prostředků. Typicky se může jednat o stav, kdy vám nezbývá dost peněz pár dní před výplatou.

Pro koho je určena

Půjčka je k dispozici všem z vás, kteří jsou ve věku od 20 do 70 let a mají nějaký trvalý zdroj příjmů. Kromě toho musíte splňovat také další podmínku, kterou je občanství České republiky s trvalým pobytem na jejím území. Pro vyplnění žádosti je možné využít online formulář, budete k tomu potřebovat krom několika dalších informací také občanský průkaz.

Parametry

  • Výše půjčky 1.500 – 12.000 Kč
  • Splatnost 1 – 30 dnů
  • Bez ručitele

Výhody

  • Kompletní vyřízení online
  • Do 15 minut po schválení půjčky máte peníze na účtu
  • Možnost prodloužení základní lhůty splatnosti až o 30 dní

Postup při žádosti

Žádost o půjčku se podává online, stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář. V případě první půjčky je vyžadován ověřovací poplatek, který je však nastaven na minimální výši, je spíše symbolický.

První žádost

Pokud si NetCredit půjčku berete poprvé, bude zapotřebí vyplnit registraci. V ní uvedete základní údaje o své osobě, příslušné kontaktní údaje a další náležitosti, mezi něž patří také například vyplnění čísla vašeho bankovního účtu.

Aby mohlo dojít k ověření čísla účtu, musíte jako součást registrace převést symbolickou částku ve výši 1 haléře na bankovní účet společnosti, která půjčky NetCredit nabízí.

ve chvíli, kdy dokončíte registraci a uhradíte registrační poplatek, budete kontaktováni s tím, že se dozvíte, zda vám půjčka NetCredit byla schválena či nikoliv. Při kladném posouzení žádosti jsou peníze bezprostředně poté, obvykle asi do 15 minut, odeslány na váš bankovní účet.

Opakovaná žádost

Stálí klienti, kteří už s NetCredit půjčkou mají předchozí zkušenosti a vyplňovali tak registraci, a to včetně zaplacení registračního poplatku, tuto záležitost již nemusejí znovu provádět. Stačí si zvolit výši půjčky a dobu splatnosti a odeslat žádost.

U NetCredit půjčky je navíc výhoda i v tom, že opakovaní klienti mohou o peníze žádat nejen přes online formulář, ale také prostřednictvím svého mobilního telefonu, jehož číslo uvedli v registraci. Dokonce tak nemusíte být ani online, přesto si NetCredit půjčku můžete velmi rychle a snadno zajistit.

Splátky

V případě NetCredit půjčky platí, že její splácení probíhá vždy převodem na účet společnosti. Máte tedy možnost zadat jednorázový příkaz ve svém internetovém bankovnictví, případně peníze vložit přímo na pobočce banky.  Počítejte s tím, že pokud máte účet u jiné banky, může převod trvat minimálně do následujícího dne. Na to je nutné brát ohled především s ohledem na konečný termín splatnosti půjčky.

Splátka NetCredit půjčky probíhá jednorázově. Výhodou je, že ji lze splatit kdykoliv během termínu splatnosti, tedy i předčasně. Za předčasné splacení půjčky neplatíte žádné sankční poplatky.

Doba splatnosti NetCredit půjčky činí 1 – 30 dní a je volitelná. Volbu provádíte už při samotné žádosti o půjčku. V případě potíží ji lze za příslušný poplatek prodloužit, a to o 7, 14 či 30 dnů.

O společnosti

Společnost Net Credit s.r.o. funguje na tuzemském finančním trhu relativně krátkou dobu, konkrétně od roku 2012. Přesto se velmi rychle stala jednou z významných společností, které se orientují na krátkodobé zápůjčky do výplaty.