Omega půjčka

Omega půjčka patří ke standardním krátkodobým úvěrům, které lze vyřídit online. Přes internet vyřídíte všechny nezbytné kroky, případné doplnění se pak provádí během telefonického kontaktu se zástupcem společnosti, která Omega půjčku nabízí. Tou je společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Pro koho je určena

Omegapujcka.cz je vhodná pro všechny občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Vzhledem k tomu, že jde o krátkodobou půjčku, je ideální ve chvíli, kdy potřebujete rychle a bez složitější administrativních úkonů půjčit menší obnos peněz.

Podmínkou je věk alespoň 18 let. Neměli byste mít žádný záznam v registrech dlužníků.

K úspěšnému vyřízení Omega půjčky je rovněž potřeba disponovat vlastním bankovním účtem u některé z tuzemských bank, dále mít mobilní telefon a vykazovat pravidelný měsíční příjem. Ten však stačí pravdivě uvést v žádosti, není třeba jej dokládat v podobě potvrzení o příjmu.

Parametry

  • Výše půjčky 500 – 5.000 Kč
  • První půjčka do 3.000 Kč
  • Doba splatnosti 15 – 30 dnů

Výhody

  • Pohodlné sjednání online
  • Bez skrytých poplatků
  • Peníze do 60 minut od schválení půjčky

Postup při žádosti

Jak postupovat? Omega půjčka je snadno dostupná. Stačí, když budete mít připojení k internetu a mobilní telefon. Kromě toho si připravte také občanský průkaz.

První žádost

Žádáte-li o Omega půjčku poprvé, bude nutné vyplnit registrační formulář. Nejprve si ale zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti, která činí 15 nebo 30 dní. V případě první půjčky můžete zažádat o peníze ve výši od 500 Kč do 3.000 Kč.

Online formulář vám zabere maximálně pět minut. Uvedete v něm pouze základní údaje o své osobě, kontaktní údaje, výši příjmů a některé další informace. Závěrem také odsouhlasíte Všeobecné obchodní podmínky.

V další fázi vám přijdou instrukce na vámi zadanou emailovou adresu. Na jejich základě uskutečníte aktivaci klientského účtu u Omegapujcka.cz, přijde vám i návrh Smlouvy o půjčce.

Poslední důležitým krokem z vaší strany je při první žádost o Omega půjčku zaplacení registračního poplatku ve výši 1 Kč. Ten převedete ze svého bankovního účtu na účet společnosti, která půjčku poskytuje.

Během 15 minut poté, co bude poplatek připsán, dojde ke zpracování žádosti. V momentě, kdy dojde k jejímu schválení, vám společnost zašle slíbené finanční prostředky na váš účet. Stav půjčky pak můžete sledovat na svém uživatelském účtu.

Opakovaná žádost

Při každé další žádosti o půjčku již nemusíte platit registrační ověřovací poplatek, ani znovu provádět registraci. Máte již funkční uživatelský účet, na který se pouze přihlásíte a podáte žádost o půjčku. Výše půjčky pro stálé klienty má limit navýšen až na 5.000 Kč.

Splátky

Omega půjčka má dobu splatnosti volitelnou. Sami si během podávání žádosti zvolíte, zda chcete splatnost na 15 nebo 30 dní. Základní lhůtu je možné v případě potíží prodloužit, a to až o 60 dnů. Je ale nutné zaplatit poplatek za prodloužení.

Splátky Omega půjčky probíhají převodem na účet. Buď jej provedete přímo ze svého účtu, nebo peníze vložíte v bance.

Při splácení je důležité správně zadat všechny údaje. Zapomenout nesmíte ani na variabilní symbol, díky němu bude moci dojít k přirazení peněz ke konkrétní půjčce.

O společnosti

Omegapujcka.cz je poskytována společností Dollar Financial Czech Republic s.r.o. , jež sídlí v Praze. Tato firma poskytuje také několik dalších krátkodobých půjček online.