Perfect Money

Společnost Perfect Money s.r.o. je českou finanční firmou, která nabízí výhodné online půjčky pro široký okruh lidí. Pakliže potřebujete půjčku, která vám vyřeší akutní potíže s nedostatkem peněz, pak právě Perfect Money může být vhodný řešením. Jde o půjčku, u které můžete mít během několika minut k dispozici až 5.000 Kč, a to až na dobu 21 dní. Půjčka je poskytována s poplatkem, který je pevně stanoven dle její výše a zvolené doby splatnosti.

Pro koho je určena

Perfect Money půjčka je výhodná v tom, že je velmi dostupná, a to i těm z vás, kteří z nějakých důvodů nemohou dosáhnout na klasické úvěry u své banky. Musíte splnit pouze několik základních kritérií.

Především musíte být občany ČR starší 18 let. Kromě plnoletosti pak samozřejmě musíte být způsobilí k právním úkonům, tedy svéprávní. Další podmínky nejsou vyžadovány. Pro sjednání půjčky je zapotřebí mít platný občanský průkaz.

Parametry

  • Výše půjčky 1.000 – 5.000 Kč
  • Splatnost 7 – 21 dní

Výhody

  • První půjčka zcela zdarma (bez poplatků)
  • Pevně stanovený transparentní poplatek za každou půjčku
  • Možnost prodloužení splatnosti půjčky

Postup při žádosti

Pro vyplnění žádosti o půjčky budete potřebovat platný občanský průkaz.

První žádost

Nejprve si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Pro nové klienty je půjčka do výše 3.000 Kč, s dobou splatnosti 7 – 21 dní.

Ve chvíli, kdy máte zvolené základní parametry, následuje vyplnění online registračního formuláře. V něm uvedete údaje o své osobě, včetně kontaktní adresy, dále pak číslo mobilního telefonu a emailovou adresu. Nezbytné je také uvedení bankovního účtu. Na něj vám budou později peníze zaslány, také jeho prostřednictvím půjčku splatíte. Součástí registračního formuláře je i uvedení výše příjmu. Ten však není nutné prokazovat, pouze postačí jeho pravdivá výše.

Po odeslání formuláře vyčkáte pár okamžiků, než vám na zadanou emailovou adresu přijde potvrzení s odkazem, který odkliknete. Tímto krokem potvrdíte vážnou žádost o půjčku, jež bude bezprostředně poté posouzena. Následně vás kontaktuje zástupce společnosti Perfect Money s.r.o., aby s vámi ověřil uvedená data a dokončil žádost o půjčku.

Po schválení půjčky dojde během několika minut k odeslání peněz na váš bankovní účet. U Perfect Money není třeba platit ověřovací poplatek.

Opakovaný klient

V případě, že si u Perfect Money půjčujete opakovaně, nemusíte již znovu procházet registračním procesem. Stačí se přihlásit do uživatelského účtu, zvolit výši půjčky, dobu splatnosti a odeslat žádost o půjčku.

Splátky

Ke splácení Perfect Money půjčky dochází vždy nejdéle v den splatnosti. Dobu splacení půjčky je možné prodloužit o 7 dní, a to celkem dvakrát.

Splácení probíhá převodem na účet, musíte uvést příslušný variabilní symbol tak, aby došlo k přirazení splátky ke konkrétní půjčce.

Půjčka se splácí jednorázově.

O společnosti

Perfect Money s.r.o. je ryze českou společností, která sídlí v Praze. Má několik investorů, díky čemuž je schopna nabízet půjčky online velkému množství lidí. Perfect Money půjčka má vysoké procento schválených žádostí, a to především díky minimu požadavků, které klade na své klienty.