Petrova půjčka - rychlá půjčka bez poplatků

Petrova půjčka

Petrova půjčka je výhodnou půjčkou, která je určena pro širokou veřejnost. Díky své snadné dostupnosti a nenáročným podmínkám na ni mohou dosáhnout i lidé, kteří se žádostí o klasickou půjčku v bance neuspějí. Jedná se o nebankovní půjčku, která umožňuje získat rychle peníze ve výši 10.000 Kč až 150.000 Kč. Za sjednání půjčky není klientům účtován žádný poplatek, Petrova půjčka je bez ručitele. Zažádat si o ni mohou nejen zaměstnanci, ale také podnikatelé a OSVČ, ženy na mateřské dovolené či lidé, kteří jsou v důchodovém věku a pobírají pravidelný důchod.

Reklama

Výhody

Petrova půjčka je výhodná z několika důvodů. Především je možné si půjčit peníze na cokoliv, není zde stanovena podmínka, která by klienta nutila peníze použít jen na konkrétní účel. O peníze mohou žádat všichni lidé, kteří mají nějaký prokazatelný příjem, a to včetně důchodců, kteří pobírají starobní či invalidní důchod. Výhodu Petrovy půjčky lze dále spatřovat v tom, že zde klienti neplatí žádné poplatek, a to ani za vyřízení půjčky, k základní sumě jsou připočítávány jen úrokové sazby, které jsou na nízké úrovni. Půjčku je možné uzavřít bez ručitele. Petrovu půjčku poskytuje renomovaná společnost, klient tak má jistotu, že veškeré náležitosti a plnění za strany společnosti budou vykonávána s pečlivostí a přesností.

Parametry půjčky

  • 10 000 Kč - 150 000 Kč
  • Splatnost 10 - 84 měsíců
  • Žádný poplatek a nízký úrok

Výhody půjčky

  • Bez ručitele a dokládání účelu
  • Renomovaná společnost
  • Vyřízení půjčky zcela zdarma

Podmínky

Petrova půjčka je určena pro všechny občany, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky a jsou ve věku od 18 do 65 let. Při žádosti o půjčku, kterou lze podat prostřednictvím online formuláře, musí osoba disponovat dvěma doklady totožnosti ( OP, cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz atp.). V žádosti také uvede své telefonní číslo a poskytne i číslo bankovního účtu, na který mu po sjednání půjčky budou peníze zaslány.

Jak postupovat

Při žádosti o Petrovu půjčku klient vyplní online formulář, v němž uvede v první fázi svoji emailovou adresu. V dalším kroku pak doplní základní údaje o své osobě, kontaktní údaje a informace, které jsou důležité pro schválení online půjčky. Poté odešle příslušný formulář. Ten bude posouzen pracovníky společnosti, která Petrovu půjčku poskytuje a na základě výsledku klienta kontaktují a domluví si s ním termín schůzky.

Splátky

U Petrovy půjčky probíhá splácení v pravidelných měsíčních intervalech ve výši, která je stanovena pro danou sumu půjčky. Splátky je možné rozložit od 10 do 84 měsíců. Roční úrokové sazby začínají již od 12,47% p.a. a RPSN od 15,4%. Splácení půjčky probíhá na základě podmínek, které jsou uvedeny ve smlouvě o půjčce.

 

 

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
Petrova půjčka 10.000 Kč - 150.000 Kčdo 48 hodinŽádost o půjčku Petrova půjčka