Půjčka Profi Credit pro zaměstnance a podnikatele

ProfiCredit

Společnost Profi Credit v rámci svých služeb nabízí také půjčky online. Ty jsou určeny pro zaměstnance, podnikatele a živnostníky. Nejvíce klientů přitom samozřejmě pochází z řad zaměstnanců. Zaměstnanecká půjčka online od Profi Credit přináší několik výhod a poměrně jasné podmínky pro založení.

Pro koho je půjčka určena

Zaměstnanecký úvěr od Profi Credit se poskytuje lidem, kteří mají trvalé zaměstnání a z něj vyplývající pravidelné příjmy. Je přitom potřeba, aby již nebyl zaměstnanec ve zkušební lhůtě. Dále je pak půjčka online od Profi Credit určena i důchodcům, kteří pobírají starobní či jinou formu důchodu, o půjčku mohou žádat i osoby, které dostávají rodičovský nebo mateřský příspěvek.

Kolik si můžete půjčit

Při žádosti, kterou lze podat prostřednictvím internetového formuláře, mohou klienti získat peníze ve výši od 4 999 Kč do 160.000 Kč. Splatnost této půjčky se pohybuje od 9 do 48 měsíců.

Parametry půjčky

  • 4 999 Kč až 166 000 Kč
  • splatnost 9 až 48 měsíců
  • fixní měsíční splátky

Výhody půjčky

  • vyřízení zdarma bez poplatků
  • bezůčelová půjčka na cokoli
  • revolvingový úvěr

Výhody

Profi Credit v rámci půjčky online nabízí některé výhody. V první řadě klienti nemusejí udávat účel, kvůli němuž peníze potřebují. Půjčka je zcela neúčelová, finanční prostředky tak lze využít na cokoliv. Velkou výhodou je také to, že klienti, kteří splácí řádně a poctivě dle předem daného splátkového kalendáře, mají možnost využít revolving. Pakliže je půjčka spláceny bez jakýchkoliv upomínek, pak může klient dosáhnout na lepší úver. Zároveň je půjčka online od Profi Credit výhodná i v tom, že je možné zažádat o odklad pravidelných splátek, ovšem jen tehdy, jsou-li dodrženy veškeré smluvní podmínky.

Jak postupovat

O půjčku od Profi Credit lze zažádat prostřednictvím online formuláře. Po odeslání tohoto formuláře, v němž klient uvede osobní a kontaktní údaje a výši půjčky, o kterou žádá, mu bude přidělen obchodní zástupce, který má sídlo v rámci regionu, v němž klient bydlí. Poté jej tento obchodní zástupce kontaktuje a dojedná s ním veškeré další nezbytné náležitosti. Výplata peněz se provede po podpisu smlouvy o půjčce, a to bezhotovostní formou na úcet klienta.

Splátky

Splátky půjčky Profi Credit probíhají pravidelně, vždy jednou za měsíc, a to v konstantní výši. Klient peníze splácí bezhotovostní formou. Splatnost půjčky Profi Credit činí od 9 do 48 měsíců.

 

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
Profi Credit 4.999 Kč - 166.000 Kčdo 24 hodinŽádost o půjčku Profi Credit


Úvěr opakovaně

Pro klienty, kteří pravidelně v termínu splácejí svůj závazek, připravil Profi Credit možnost revolvingu. Jedná se o opakovaný úvěr. Ten můžete získat po splacení určité částky půjčky. Není tak potřeba znovu žádat o peníze nebo dokonce překládat potvrzení o příjmu.