Půjčka Provident - rychlá bezhotovostní půjčka

Provident

Společnost Provident poskytuje nebankovní půjčky lidem, kteří potřebují peníze rychle a bez zbytečného papírování. Klienti, kteří si zažádají o tuto půjčku, mohou využít jednoduchého sjednání online. Půjčka Provident je poskytována hotovostní i bezhotovostní formou.

Potřebujete rychlou a spolehlivou půjčku? Preferujete hotovostní předání, a ideálně tak, aby vám peníze byly doručeny až do domu? Stojíte o půjčku od spolehlivé společnosti, která má za sebou dlouhou historii? Požadujete snadnou smlouvu bez skrytých poplatků? Pak si vypůjčete od Providentu.

Pro koho je půjčka určena

Půjčka Provident je určena každému, kdo má pravidelný příjem. Půjčit si můžou i maminky na mateřské, podnikatelé, kteří mají dle daňového přiznání nízký příjem, nebo senioři. Nepotřebujete ani bankovní účet, protože obchodní zástupce Providentu vám peníze přiveze až do domu. Lze ale samozřejmě využít i bezhotovostní variantu. K získání potřebujete mít trvalé bydliště v ČR, být starší 18 let, doložit doklad prokazující bydliště v Čecháhc, předložit doklad totožnosti, poskytnout telefonní číslo a doložit pravidelný příjem.

Kolik si můžete půjčit

Provident vám půjčí v rozmezí od 4 000 – 80 000 Kč. Dobu splácení si můžete vybrat 45, 60 a 100 týdnů. RPSN a úroková sazba je závislá na výši půjčky a době splácení. Ještě před podpisem smlouvy tyto údaje budete znát, smlouva je velice přehledná a neskrývá žádné další poplatky. Do 48 hodin budete mít peníze doma, v případě bezhotovostní varianty do 13 dnů.

Parametry půjčky

  • 4 000 – 80 000 Kč
  • splatnost 45, 60 nebo 100 týdnů
  • hotovostní nebo bezhotovostní půjčka
  • bez zbytečné administrativy

Výhody půjčky

  • bez ručitele a na cokoli
  • bez nahlížení do registru dlužníků
  • doručení do 48 hodin domů
  • jednoduchá smlouva


Postup při sjednávání půjčky Provident

Postup při sjednávání půjčky Provident je jednoduchý. Stačí vyplnit příslušný online formulář, v němž klient uvede nezbytné údaje o své osobě a kontaktní údaje. Po odeslání žádosti jej posléze obratem kontaktuje obchodní zástupce společnosti, který má na starosti klienty ve svém obvodu. V případě, že klientovi bude půjčka schválena, pak se s ním obchodní zástupce domluví na osobní schůzce, kde dojde k podpisu smlouvy o půjčce a předání peněz.

Splátky

Splátky půjčky Provident probíhají v týdenních intervalech. V případě hotovostní formy bude peníze od klienta vybírat přímo obchodní zástupce společnosti Provident, a to vždy ve smluvený termín v místě bydliště klienta. Ten tak nemusí se splátkami nikam chodit. U bezhotovostní formy klient posílá pravidelné splátky na příslušný bankovní úcet společnosti. Splátky u půjčky Provident si klient může navolit sám, doba splatnosti je dána v rozmezí 45, 60 a 100 týdnů.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky:               50 000 Kč (bezhotovostní varianta)

Doba splatnosti:          60 týdnů

RPSN:                         63,93 %

Týdenní splátka:         1099 Kč

Celkem ke splacení:    65 888 Kč

O společnosti

Společnost Provident působí v České republice od roku 1997. Za tu dobu si dokázal vybudovat širokou síť spokojených klientů, kteří se k němu rádi vracejí. Společnost byla několikrát oceněna 1. místem v indexu etického kodexu Člověka v tísni jako nejbezpečnější nebankovní společnost.

 

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
Provident 4.000 Kč - 80.000 Kčdo několika hodinŽádost o půjčku Provident