Česká spořitelna - půjčky bez ručitele a dokládání účelu

Půjčka české spořitelny

Česká spořitelna patří  dlouhodobě mezi nejvýznamnější české banky, jejíž produkty využívají statisíce občanů. Lidé na tuto bankovní společnost logicky obracejí i v případě, kdy jsou ve finanční tísni a potřebují půjčit peníze. V této souvislosti je jim kromě jiného nabízena Půjčka ČS.

Reklama

Výhody půjčky ČS

Půjčka ČS má několik výhod. Především je možné ji uzavřít už během první návštěvy pobočky. Nezávaznou žádost o půjčku lze navíc odeslat prostřednictvím online formuláře, díky čemuž se právě klient vyhne zbytečné další návštěvě přímo na jedné z poboček banky. U půjčky ČS si klient může zvolit nejen výši půjčky ( jejíž schválení závisí na několika faktorech, včetně výše pravidelných a prokazatelných příjmů), ale také výši splátek tak, aby při splácení nebyl příliš zatížen jeho finanční rozpočet. Půjčku je možné získat bez zajištění, není tedy potřeba žádného ručitele. V případě, že se klient obává situace, kdy by nemohl pravidelně splácet a nechce platit případné penále, umožňuje banka uzavřít k půjčce pojištění proti neschopnosti splácet. Mezi výhody, kterými půjčka ČS oplývá, patří také to, že klienti mají po celou dobu pevnou úrokovou sazbu. Pro uzavření smlouvy o půjčce postačí pouze průkaz totožnosti.

Parametry půjčky

  • 30 000 Kč - 600 000 Kč
  • Splatnost 7 let
  • Úroková sazba od 10,46 %

Výhody půjčky

  • Nepotřebujete ručitele
  • garantujeme pevnou úrokovou sazbu
  • zázemí stabilní banky

Podmínky

Aby si člověk mohl zažádat o půjčku od České spořitelny, musí být občanem ČR s trvalým pobytem, nebo být cizím státním příslušníkem, který má na našem území povolení k trvalému pobytu. Při žádosti je kromě průkazu totožnosti nutné rovněž prokázat schopnost, že klient bude schopen na základě svých příjmů včas a pravidelně splácet. K tomu je nutné si obstarat potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Neplatí to však v případě, že klient má u banky otevřen běžný úcet, na který mu pravidelně chodí mzda od jeho zaměstnavatele. OSVČ pak dokládají příjmy z daňového přiznání za poslední zdaňovací období, dále pak také doklad o zaplacení daně a doklady, které ji opravňují k podnikatelské činnosti.

Splátky

Splátky půjčky probíhají v pravidelných měsíčních intervalech. Klient si přitom sám může zvolit dobu splatnosti, která může činit až 7 let. Splátky půjčky ČS probíhají bezhotovostní formou, a to převodem z úctu klienta.

 

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
Půjčka České spořitelny 30.000 Kč - 600.000 Kčdo 2 dnůŽádost o půjčku Půjčka České spořitelny