Pujcka7.cz

Pujcka7.cz je krátkodobou nebankovní půjčkou, která je poskytována přes internet. K jejímu získání vám tak stačí přístup k internetu, mobilní telefon a také bankovní účet. Jde o malou půjčku, která je ideální v případě, že potřebujete peníze na pár dní či týdnů.

Pro koho je určena

Abyste tuto půjčku získali, musíte být občany České republiky a mít zde trvalý pobyt. Tato základní podmínky je ostatně platná také pro další krátkodobé půjčky online, které jsou v tuzemsku poskytovány.

Dále je bezpodmínečně nutné, abyste byli plnoletí, minimální věková hranice pro získání zápůjčky je tak 18 let. Dále je nutné disponovat pravidelným příjmem, z něhož bude patrné, že jste schopni půjčku splácet. K dokončení žádosti o půjčku musíte vyplnit online formulář, kde uvedete údaje z vašeho OP. Potřebujete také mobilní telefon s aktivním číslem a bankovní účet, který je veden na vaše jméno.

Parametry

 

  • Výše půjčky 1.000 Kč – 5.000 Kč
  • Doba splatnosti 7 – 28 dní
  • Vyřízení online

 

Výhody půjčky

 

  • Peníze do 15 minut od schválení půjčky
  • Snadné vyřízení
  • Možnost prodloužení doby splatnosti

 


Postup při žádosti

První žádost

Pujcka7.cz je snadno a rychle dostupná i pro ty z vás, kteří ji nikdy dříve ještě nevyužili. Prvním krokem, který je nutný udělat, je registrace. V počáteční registraci vyplníte vaše rodné číslo, jméno a příjmení. Dále v ní pak zvolíte banku, u níž máte vedený osobní účet.

Následně ještě zadáte emailovou adresu a číslo mobilního telefonu. Na email vám bude zasláno dočasné heslo, díky němuž pak získáte přístup do uživatelského rozhraní. Na závět potvrdíte, že souhlasíte se Smlouvou o půjčce a také, že souhlasíte s nakládáním s osobními údaji.

Jakmile odešlete registrační formulář a přijde vám dočasné heslo, přihlásíte se do systému přes svoje ID, které vám rovněž bude zasláno. Dočasné heslo je vhodné si ihned po prvním přihlášení změnit ta, abyste si jej lépe zapamatovali pro další návštěvy.

Následně si již můžete zvolit výši půjčky v rozpětí od 1.000 Kč do 5.000 Kč a také dobu splatnosti, která může činit 7,14,21 nebo 28 dní. Žádost potvrdíte odesláním.

Při prvotní registraci budete vyzváni k zaplacení registračního poplatku. Ten uhradíte buď prostřednictvím internetového bankovnictví, případně lze zvolit i variantu, kdy jej vložíte přímo na některé z poboček banky.

Odpověď o poskytnutí půjčky vám bude zaslána ve formě SMS zprávy na mobilní telefon. Stejně tak budete informováni i o případném odmítnutí půjčky.

Opakovaná žádost

Při opakované žádosti již nemusíte vyplňovat úvodní registraci a zasílat registrační poplatek. Pouze se přihlásíte do svého uživatelského účtu, kdy zadáte své ID a heslo, které jste si při první registraci zvolili. Jinak je postup obdobný jako v případě první žádosti.

Splátky

Pujcka7.cz nabízí čtyři základní lhůty splatnosti. Jednu z variant si zvolíte už při podávání žádosti o půjčku. Úvěr tak bude splatný buď do 7, 14, 21 nebo 28 dnů.

Splácení je nejlepší provést bezhotovostní formou prostřednictvím internetového bankovní, tedy příkazem z vašeho účtu na jeden z účtů společnosti, která Půjčku7.cz poskytuje. Vždy je nutné uvést variabilní symbol. Tím je vaše rodné číslo bez lomítka.

Pujcka7.cz nabízí také možnost prodloužení doby splatnosti. V tomto případě jsou dva způsoby.

Při první variantě již předem uhradíte poplatek za půjčku a v uživatelské zóně si podáte žádost o prodloužení půjčky. Druhou variantou je postup, kdy se přihlásíte pomocí ID na uživatelský účet, podáte žádost, zvolíte si termín prodloužení a tuto žádost potvrdíte. Následně uhradíte poplatek za půjčku. Jakmile bude platba připsána na účet společnosti, bude vám půjčka automaticky prodloužena.

O společnosti

Pujcka7.cz je poskytována společností Kontex Trade International s.r.o., která sídlí v Praze 4, v ulici Na Okruhu 488/27. Půjčky poskytuje rychle. Pokud máte bankovní účet u Komerční banky, ČSOB, České spořitelny, GE Money Bank nebo Fio banky, budou vám peníze převedeny během několika minut poté, co dojde ke schválení půjčky.