SMS půjčka CreditON

CreditonRychlá a krátkodobá půjčka společnosti Crediton může být řešením, když vám před výplatou schází pár tisíc. Půjčte si snadno prostřednictvím online formuláře nebo SMS. Kolik vám půjčíme a na jak dlouho? Pro koho je vůbec tato půjčka určena?

 

Pro koho je půjčka určena

Crediton krátkodobá půjčka je určena všem, kdo potřebují před výplatou rychle doplnit rozpočet. Musíte být občanem České republiky ve věku 18 – 67 let, vlastnit mobilní telefon a mít vlastní bankovní účet případně dispoziční právo. Před první půjčkou je potřeba se zdarma zaregistrovat na stránkách společnosti Crediton. K žádosti o tuto půjčku nepotřebujete žádné doklady. Do 4 999 nemusíte podepisovat smlouvu.

Kolik si mohu půjčit?

Společnost Crediton vám prostřednictvím SMS  nebo online krátkodobé půjčky půjčí v rozmezí od 500 - 20 000 Kč. To, kolik zaplatíte navíc, uvidíte ihned v naší kalkulačce. Splatnost půjčky činí 1 - 40 dní. Splatnost je možné také prodloužit. Půjčka je neúčelová.

Parametry půjčky

  • 50 Kč - 20 000 Kč
  • Splatnost 1 - 40 dní
  • Možnost odložit splatost až o 30 dní
  • Poplatek lze snížit až o 15%

Výhody půjčky

  • Bez ručitele a zástavy
  • Petníze na účtu do 30 minut
  • Velice nízké poplatky
  • Žádné prokazování příjmů

Jak postupovat

Postup při vyřizování půjčky začíná vyplněním online formuláře. Po uvedení souhlasu s podmínkami smlouvy o úvěru je klientovi aktivován úcet u společnosti creditON. Po schválení žádosti jsou peníze odeslány do 30 minut ne uvedený bankovní účet. Každou další žádost si klient zadává ze svého uživatelského účtu na stránkách společnosti creditON.cz

Splátky

Splatnost půjčky je 1 - 40 dní. Za SMS půjčku creditON se neplatí žádné úroky, klient pouze platí jasně stanovený poplatek, který žadatel vidí při každé žádosti v online kalkulačce. Termín splatnosti lze odložit až o 30 dní. Splátka je provedena platbou na bankovní účet společnosti creditON s uvedením rodného čísla jako variabilního symbolu.

O společnosti

Crediton je společnost sídlící v Lotyšsku. Její služby v oblasti poskytování krátkodobých půjček do 20 000 Kč využilo již více než 15 000 klientů. V případě jakýchkoli problémů se můžete obrátit na zákaznický servis, který je pro vás k dispozici Po-Pá: 09:00 - 19:00

So-Ne: 10:00 - 18:00, na telefonním čísle 222 764 041 nebo mailu info@crediton.cz.

Reprezentativní příklad

 

Výše půjčky:               3 000 Kč

Poplatek:                       343 Kč

Splatnost:                        7 dní

Poplatek za vyřízení:         0 Kč

Celkem ke splacení:    3 343 Kč