SMS půjčka od Ferratum bez poplatku 1 Kč

Ferratum SMS půjčka je stále poměrně novým fenoménem mezi půjčkami a úvery. Jde o typ půjčky, která je určena zejména pro situace, kdy klient potřebuje menší obnos peněz, a to co nejrychleji, tedy maximálně do několika hodin. SMS půjčka Ferratum tyto podmínky splňuje.

Výhody

Výhody, kterými SMS půjčka Ferratum může zaujmout, jsou poměrně jednoznačné. V první řadě je potřeba říci, že její hlavní předností je rychlost. Tato půjčka se dá zařídit prostřednictvím online formuláře během několika málo minut. Pro ověření půjčky není třeba převádět poplatek 1kč na účet společnosti.

Klient pak peníze obdrží ihned po schválení půjčky na svůj bankovní úcet ( což trvá několik hodin), případně je mu poslána poštovní poukázka na jím určenou adresu. SMS půjčka Ferratum patří aktuálně mezi nejrychlejší půjčky, které jsou v České republice k dostání.

Parametry půjčky

  • 500 Kč - 10 000 Kč
  • Splatnost 7-45 dní
  • Fixní poplatek a žádný úrok
  • Bez ověřovacího poplatku 1Kč
  • Aktuálně 1. půjčka do 2 000 zdarma

Výhody půjčky

  • Bez ručitele
  • Na cokoliv
  • Bez nahlížení do registru
  • Peníze na účtu do druhého dne
  • Možnost prodloužit splatnost až 3x

Podmínky

Mezi přednosti SMS půjčky Ferratum se řadí i podmínky, za kterých je tuto půjčku možné získat. Zatímco jiné druhy půjček kladou klientům poměrně velké množství překážek, kvůli nimž jsou pak tyto půjčky hůře dostupné, SMS půjčka Ferratum je maximálně dostupná pro širokou veřejnost.

Ferratum SMS půjčku může využít kdokoli, komu se krátkodobě nedostává finančních prostředků. Jediné kritérium pro půjčku je věk v rozmezí 21 - 75 let. Aby vám mohla být půjčka poskytnuta, nesmíte mít u této společnosti jiný, nesplacený úvěr. Nepotřebujete dokládat potvrzení o příjmu, daňové přiznání nebo výši důchodu. Půjčka je neúčelová, je jen na vás, na co ji využijete.

Postup při sjednání SMS půjčky

SMS půjčka je určena maximálně do výše 10.000 Kč. Splatnost půjčky je pak stanovena na dobu od 7 do 45 dní. Při sjednávání SMS půjčky Ferratum je postup velmi jednoduchý. Klient, který má doma připojení k internetu, vyplní online žádost, v níž uvede jen nezbytné údaje o své osobě, číslo bankovního úctu a mobilního telefonu a také si zadá výši částky, kterou chce půjčit.

Ještě před odesláním žádosti bude přesně vědět, kolik činí poplatky za půjčku. V případě, že bude s půjčkou souhlasit, odešle vyplněnou online žádost. Poté mu na mobilní telefon přijde SMS zpráva, zda mu byla SMS půjčka zamítnuta či naopak schválena. Tato SMS zpravidla přichází obratem, nejdéle do deseti minut.

V případě schválení půjčky klient odešle potvrzovací zprávu. Poté mu budou ihned odeslány peníze prostřednictvím poštovní poukázky nebo bezhotovostní formou na jeho bankovní úcet. Splátka půjčky probíhá ve zmíněných termínech, kdy klientovi přijde poštovní složenka, nebo mu budou přes SMS či emailovou schránku poslány fakturační údaje, které při platbě využije.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky:              3 000 Kč

Poplatek:                      300 Kč

Splatnost:                       7 dní

Poplatek za vyřízení:         0 Kč

Celkem ke splacení:   3 300 Kč

O společnosti

Ferratum je finská společnost, která na poli půjčování peněz působí již od roku 2005. Je to první společnost, která se začala na krátkodobé půjčky bez dokládání příjmů specializovat. Stojí tedy na stabilních základech, což je pro klienty velice důležité. Zákaznická linka 245 001 715 je pro vás k dispozici v pracovní dny od 8.00 - 20.00 hod, v sobotu od 10.00 - 18.00 hodin. Pro kontakt můžete použít i email ferratum@ferratum.cz.

 

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
SMS půjčka Ferratum 500 Kč - 10.000 Kčdo 24 hodinŽádost o půjčku SMS půjčka Ferratum