Kredia - Malá SMS půjčka

Kredia

Společnost Kredia přichází na finanční trh s produktem zvaným SMS půjčka. Tento produkt je určen pro lidi, kteří potřebují menší obnos peněz, a to rychle a bez zbytečného papírování. Kredia SMS půjčka se dá zařídit velmi jednoduše, zažádat o ni lze pouhým vyplněním jednoduchého online formuláře. U této půjčky je možné si vzít finanční obnos ve výši 1.000 až 4.000 Kč, základní lhůta splatnosti činí 15 dní.

Reklama

Výhody

Hlavní výhody SMS půjčky Kredia spočívají v rychlosti a transparentnosti. Peníze jsou klientovi doručeny na jeho bankovní úcet již několik minut po schválení půjčky. Transparentnost pak spočívá v tom, že každý zákazník už před samotným schvalovacím procesem přesně zná výši poplatku, která je vždy vázána ke konkrétní sumě půjčky. O peníze lze žádat 7 dní v týdnu, SMS půjčka Kredia je dostupná pro všechny lidi ve věku od 18 do 65 let. Půjčku je možné splatit kdykoliv během lhůty splatnosti, klidně už druhý den po zapůjčení peněz. SMS půjčka je snadno dostupná i pro lidi s nízkými příjmy, není zde potřeba dokládat potvrzení o příjmech, ani prokazovat úcel, na který klient hodlá zapůjčené peníze využít. Půjčka je úmyslne nastavena tak, aby nebylo potřeba žádné osobní schůzky, jedná se tak o velmi diskrétní záležitost.

Parametry půjčky

  • První půjčka 1000 Kč
  • Další půjčky až 4000 Kč
  • Fixní poplatek a žádný úrok

Výhody půjčky

  • Vyřízení do 10 minut
  • Na cokoliv a bez ručitele
  • Pro stávající klienty rychlá schvalování

Podmínky

SMS Kredia  půjčka má celkem nenáročné podmínky, které musejí klienti splnit. Především se jedná o to, že žadatelé musejí mít trvalý pobyt na území České republiky, a to ve věku  18- 65 let. Při žádosti uvedou základní osobní údaje, poskytnou číslo svého mobilního telefonu a bankovního úctu. Před první půjčkou je potřeba se registrovat. Zároveň platí, že klient si na první půjčku může vzít maximálně 1.000 Kč.

Jak postupovat

Postup při sjednávání SMS Kredia půjčky je následující. Při první žádosti klienta o tuto půjčku je potřeba se registrovat. Následně klientovi přijde rámcová smlouva, v níž jsou uvedeny obchodní podmínky a další informace o půjčce. Klientovi také přijde potvrzovací kód, který následně odešle. Jakmile bude kód přijat, bude rozhodnuto o přijetí či odmítnutí poskytnutí půjčky. V případě kladného vyřízení žádosti o půjčku budou zákazníkovi peníze odeslány ihned na jeho bankovní úcet. Nejpozději tak bude učiněno do 10 minut.

Splátky

Splátky u SMS Kredia půjčky činí 250 Kč za půjčených 1.000 Kč, 475 Kč za 2.000 Kč, 700 Kč za 3.000 Kč a 920 Kč za 4.000 Kč. Splátku je nutné provést do 15 dní, je možné ji také prodloužit. Splácení SMS půjčky Kredia probíhá bezhotovostním příkazem z bankovního úctu, případně pak hotovostním vkladem na úcet společnosti Kredia či poštovní poukázkou.

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
SMS půjčka Kredia 1.000 Kč - 10.000 Kčdo 15 minutŽádost o půjčku SMS půjčka Kredia


Kredia Splátky