VataOnline půjčka

Mikro půjčka VataOnline vám poskytne drobné finanční prostředky, které můžete využít na cokoliv. Jde o půjčku, u níž není vyžadována informace, na co peníze hodláte využít. Lze s ní platit nečekané výdaje, kupící se složenky, případně z peněz z půjčky můžete provádět nejrůznější nákupy. Výhodou je, že VataOnline nabízí půjčku bez nutnosti chodit někam na pobočku, vše se dá vyřídit z klidu a pohodlí domova.

Pro koho je určena

VataOnline půjčka je vhodná pro lidi s trvalým zdrojem příjmů, ať už ze zaměstnání, podnikatelské činnosti, starobního důchodu atd. Na základě výše uvedeného příjmu pak závisí to, jak vysoká suma peněz vám bude zapůjčena. VataOnline.cz nabízí krátkodobé půjčky ve výši od 100 Kč do 4.999 Kč, a to s dobou splatnosti až 35 dní.

Parametry

  • Výše půjčky 100 – 4.999 Kč
  • Doba splatnosti 1 – 35 dní
  • Vyřízení žádosti do 15 minut

Výhody

  • Možnost prodloužení o 90 dní
  • Není nutný podpis Smlouvy o půjčce
  • Vyřízení online

Postup při žádosti

V závislosti na vašich potřebách si navolíte výši půjčky a také dobu splatnosti. Ihned se vám zobrazí, kolik vás půjčka bude stát, tedy kolik splatíte včetně poplatku.

Nový klient

Pokud o půjčku u VataOnline žádáte poprvé, musíte po zvolení výše půjčky a doby splatnosti provést úvodní registraci. Vyžadovány jsou jen základní osobní a kontaktní údaje, údaje o výši příjmů a dalších pár náležitostí.

Po vyplnění a odeslání registrace přichází na řadu platba registračního poplatku. Ten činí pouhou 1 Kč. Je nutné jej provést z vašeho bankovního účtu, aby tak došlo k ověření jeho platnosti a toho, že patří skutečně vám. Vždy je proto nutné disponovat bankovním účtem, který je vedený přímo na vaše jméno.

Pro případné ověření údajů, které jste zadali při registraci, vás může kontaktovat zástupce společnosti, a to na váš mobilní telefon, jehož číslo jste při úvodní registraci zadali.

Po obdržení registračního poplatku dojde k dokončení registrace. Posléze dojde k posouzení půjčky. Je-li úspěšně schválena, společnost převede peníze na váš bankovní účet.

Opakovaný klient

Jestliže si o VataOnline půjčku žádáte již opakovaně, není nutné platit znovu registrační poplatek, nemusíte už ani vyplňovat registrační formulář online. Stačí se přihlásit na svůj účet a požádat o půjčku.

Splátky

Splácení VataOnline půjčky probíhá jednorázově na účet společnosti. Důležité je dodržet smluvený termín splatnosti, jinak se vystavujete riziku poplatků za pozdní splacení. Půjčku lze prodloužit, a to telefonicky. Tento proces je ale potřeba provést nejpozději dva pracovní dny poté, co nastala původní doba splatnosti. Splátku je možné prodloužit vždy o 30 dní, a to až třikrát, celkem tedy o 90 dní.

O společnosti

VataOnline s.r.o. je ryze českým poskytovatelem krátkodobých půjček online. Jde o firmu, která nabízí půjčky prostřednictvím internetu od roku 2011. Za tuto dobu využilo jejích služeb několik tisíc klientů, mnozí z nich i opakovaně.