Půjčka Via SMS

Via SMS půjčka je oblíbenou nebankovní půjčkou. Je určena zejména pro lidi, kteří potřebují peníze rychle na krátkou dobu. Jedná se o situace, kdy vám nezbývá dostatek finančních prostředků před výplatou, potřebujete rychle půjčit peníze na zaplacení složenek, případně i na jakékoliv jiné výdaje. Via SMS půjčka je neúčelová, tudíž ji lze využít opravdu na cokoliv.

Kolik si mohu půjčit?

Via SMS půjčka se poskytuje v rozmezí od 50 – 12 000 Kč. Co se týče splatnosti, volit můžete od 1 dne do 30 dnů. Od data splatnosti a výše půjčky se také odvíjí poplatek, který za půjčku zaplatíte. Ten znáte předem.

Výhody

U Via SMS půjčky je velkou předností rychlost vyřízení. O tom, zda vám půjčka byla schválena, se dozvíte již několik minut po odeslání vyplněného formuláře. V něm se uvádí pouze nezbytné základní údaje o vaší osobě. Při první registraci je účtován pouze symbolický poplatek ve výši 1 Kč. Tento registrační poplatek platí pouze noví klienti, stálí klienti pak již nikoliv.

Peníze jsou zasílány ihned po schválení půjčky, a to vždy na bankovní účet, který uvedete při registraci. Ještě tentýž den poté, co o půjčku zažádáte, můžete mít potřebné finanční prostředky k dispozici.

Parametry půjčky

  • Výše půjčky 50 – 12.000 Kč
  • První půjčka do výše 4.500 Kč
  • Splatnost 1 – 30 dní
  • Pro občany ČR ve věku 20-65 let

Výhody půjčky

  • Bez ručitele
  • Rychlé vyřízení
  • Možnost sjednání online
  • Možnost prodloužit splatnost až o 30 dní

Podmínky pro schválení

Základní podmínkou pro úspěšné schválení Via SMS půjčky je občanství. O půjčku mohou žádat osoby, které jsou občany České republiky. Dále je potřeba splnit také věkové limity. O půjčku lze žádat v případě, že jste ve věku 20 – 65 let.

U Via SMS můžete mít vždy aktuálně pouze jednu půjčku. Schválení půjčky tak bude úspěšné ve chvíli, kdy budete mít splacenou předchozí půjčku.

Postup při žádosti

Při první žádosti o Via SMS půjčku vyplníte formulář, v němž bude obsaženo vaše jméno a příjmení, dále pak rodné číslo, číslo mobilního telefonu, číslo bankovního účtu, případně i další údaje. Zároveň si zvolíte výši částky, o niž máte zájem. Kromě toho si navolíte také dobu splatnosti, která může v základní lhůtě činit až 30 dní. Lze ji prodloužit.

Při registraci je nutné uhradit symbolický poplatek 1 Kč na některý z účtu Via SMS. Tento registrační poplatek se platí pouze jednou. Při opakované žádosti jej již neplatíte.

Jakmile je půjčka schválena, jsou potřebné finanční prostředky bez prodlení zaslány na váš bankovní účet. Doba připsání na účet je závislá na typu banky.

Splátky

Splácení Via SMS půjčky musí proběhnout v rámci stanovené lhůty, která činí 1 – 30 dnů. Platba se provádí převodem dané částky na účet Via SMS. Ke každému profilu uživatele a dané půjčce je vygenerován platební příkaz, který obsahuje specifické údaje.

Tyto údaje zadáte při převodu tak, aby mohla být platba náležitě přiřazena k dané půjčce.

Jakmile je splátka půjčky zaregistrována, můžete ihned žádat o novou půjčku. Je-li další půjčka vyšší nežli předchozí, lze o ni žádat po uplynutí 7 dnů.

V případě, že se dostanete do potíží s včasným splácením, je možné zažádat o prodloužení lhůty splatnosti. Takto lze splatnost prodloužit až o 30 dní. Součástí prodloužení je povinnost zaplatit příslušný poplatek, který se k této službě váže. Výše poplatku je odvozena o doby prodloužení splatnosti a také dle výše původní půjčky. Zaplacení poplatku za prodloužení splatnosti je nutné provést nejdéle v den, kdy končí původní lhůta splatnosti.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky:                  3 000 Kč

Poplatek:                           255 Kč

Splatnost:                            7 dní

Poplatek za vyřízení:             0 Kč

Celkem ke splacení:        3 255 Kč

O společnosti

Via SMS je společnost působící na evropském trhu. Specializuje se na krátkodobé neúčelové SMS půjčky bez dokládání příjmů. V České republice se pohybuje od roku 2010. Získat půjčku Via SMS je snadné, stačí vyplnit online žádost či zaslat SMS. Společnost můžete kontaktovat na telefonu 810 888 101 v po - pá 09:00 – 18:00, v sobotau: 10:00 - 16:00 nebo na emailu info@viasms.cz

Reklama