Zaplo.cz

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz plně vyhovuje moderním trendům, kdy si lidé chtějí půjčovat peníze menších částek s kratší dobou splatnosti. Přitom je uzpůsobena tak, aby její sjednání bylo co nejrychlejší. Pokud požádáte o půjčku od Zaplo.cz, můžete mít finanční prostředky k dispozici ještě tentýž den.

Pro koho je půjčka určena

Zaplo.cz je určena pro ty z vás, kteří jsou občany České republiky. Další podmínkou, kterou je nutné pro úspěšné vyřízení půjčky bezpodmínečně splnit, je dosažení věkové hranice 18 let.

Při vyplňování žádosti budete potřebovat občanský průkaz. Jeho kopii zašlete společnosti Zaplo.cz, aby si mohla vámi uvedené údaje zkontrolovat.

Zaplo.cz půjčka je vyřizována kompletně online. Peníze jsou převáděny na váš bankovní účet, tudíž musíte mít bankovní účet u některé z tuzemských bank.

Půjčka je vhodná pouze pro žadatele, kteří nemají žádné dluhy u společnosti Zaplo.cz, případně i jiných institucí.

Parametry

  • Výše půjčky 500 – 12.500 Kč
  • Při první žádosti maximální výše půjčky 5.000 Kč
  • Doba splatnosti 1 – 30 dní

Výhody

  • První půjčka při včasném splacení zdarma
  • Možnost prodloužení doby splatnosti
  • Postupné navyšování výše půjčky

Postup při žádosti

Vyřízení Zaplo.cz půjčky probíhá online formou. Vyberete si její výši a dobu splatnosti, vyplníte registrační formulář a provedete ještě několik dalších nezbytných kroků.

První žádost

Při první žádosti si můžete půjčit až 5.000 Kč, přičemž při řádném splacení do zvoleného termínu, který činí 1 – 30 dní, neplatíte žádný úrok nebo poplatek. Půjčíte-li si tak kupříkladu 3.000 Kč s dobou splatnosti na 15 dní, zaplatíte stejnou sumu v případě, že tento termín nepřekročíte.

Registrační formulář se skládá z vyplnění základních osobních a kontaktních údajů. Ve formuláři je nutné vyplnit všechna pole, jinak nebude moci být odeslán k posouzení. Zapomenout tak nesmíte například ani na uvedení čísla bankovního účtu. K jeho ověření budete posléze vyzváni k zaslání verifikační platby ve výši 1 Kč na některý z bankovních účtů společnosti Zaplo.cz.

Ve chvíli, kdy vyplníte a odešlete registrační formulář, je vám vytvořen klientský účet u Zaplo.cz. Pro úspěšné vyřízení žádosti je následně nutné kromě verifikační platby zaslat také kopii občanského průkazu. To provedete emailem, případně tuto kopii nahrajete na svůj uživatelský účet.

Po zaplacení verifikační platby a odeslání kopie OP se během chvilky prostřednictvím emailové zprávy dozvíte o schválení či zamítnutí žádosti o půjčku. Je-li posouzena kladně, Zaplo.cz vám během asi 15 minut odešle peníze na váš bankovní účet. Připsání finančních prostředků pak už závisí jen na rychlosti banky.

Opakovaná žádost

Jako stálý klient už se nemusíte znovu registrovat, opětovně zasílat kopii OP, ani zasílat verifikační platbu. Vyřízení Zaplo.cz půjčky je tak ještě rychlejší. Přihlásíte se do uživatelského rozhraní, zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Následně pak vyčkáte na případné schválení půjčky. Při opakovaných žádostech je možné navýšit limit půjčky až na hodnotu 12.500 Kč.

Splátky

Základní doba splatnosti činí u Zaplo.cz půjčky 1 – 30 dní. Tuto dobu si zvolíte dle svých potřeb a možností. Ve chvíli, kdy máte potíže s včasným zaplacením půjčky, můžete požádat o prodloužení doby splatnosti. To lze provést o 7, 14 nebo 30 dní, a to i opakovaně po dobu jednoho roku od původního termínu sjednání půjčky. Prodloužení splatnosti Zaplo.cz půjčky se provádí telefonicky.

Splátky půjčky se provádějí převodem na bankovní účet společnosti. Můžete jej provést pomocí internetového bankovnictví, případně peníze vložit v bance. Nesmíte zapomenout na uvedení variabilního symbolu tak, aby došlo ke správnému připsání peněz k příslušné půjčce.

O společnosti

Půjčku poskytuje společnost Zaplo Finance s.r.o., která má sídlo v Jankovcově ulici 49 na Praze 7. Firma spadá pod mezinárodní finanční společnost, která poskytuje výhodné krátkodobé půjčky i v dalších evropských zemích, krom jiného třeba ve Velké Británii, Dánsku či Švédsku.